Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Urak"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vrau shokun e vjetėr se i ngacmonte gruan, arrest me burg pėr 29-vjeēarin - Ora News

Lezhė- Gjykata e Lezhės lė nė burg Azem Ukaj, (ne foto) i akuzuar pėr vrasjen e shokut tė tij dhe plagosjen e bashkėshortes. Ukaj akuzohet se me datė 1 shtator 2014
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Harta me 61 njėsi vendore, ja si do jetė ndarja e re territoriale - Ora News

Kuvendi miratoi tė enjten e 31 korrikut 2014 ndarjen e re territoriale me 61 njėsi vendore. Reforma mori 88 vota pro, 1 kundėr e Vangjel Dules tė PBDNJ-sė dhe njė abstenim e Vangjel Tavos i LSI-sė.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»GAZETARIA E SHURDHUAR E TERRENIT - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Gazetaria e shurdhuar e terrenit - Top Channel

Ndue Dedaj - Rrallë e më rrallë po ndodh që gazetarët të lajmërojnë nga terreni, të vihet kamera dhe gazetari të raportojë drejtpërdrejt nga
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Bishnica, si po shkatėrrohen pyjet e fshatit malor - Tirana Observer

Nga Fredjana Hamzallari
- Shtuar 6 muaj mė parė»Aksidenti me 2 tė vdekur e 17 tėplagosur, pranga 2 shoferėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Aksidenti mesditėn e djeshme VD/ FOTO TIRANE- Njė ditė pas aksidentit tė mikrobusit nė aksin Librazhd -Qafė Thanė, ku hum
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Minibusi pėrplaset me njė shtyllė, vdesin dy dhe plagosen 17 persona - Gazeta Shqip

Pėrrenjas Grupi ishte nisur nga Tirana pėr njė udhėtim turistik nė Strugė Policia lokale ngre dyshimet s
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Permbyset minibusi i pensionisteve - Top Channel

Dy persona, shtetasja Klaudia Nushi, 25 vjeçe dhe Atlie Toska, 66 vjeç nga Tirana humbën jetën në një aksident automobilistik, në aksin rrugor Përrenjas
- Shtuar 8 muaj mė parė
»Aksidente nė Tiranė e Pėrrenjas, njė i vdekur, 4 tė plagosur - BalkanWeb

TIRANE- PERRENJAS- Njė aksident me pasojė njė tė vdekur dhe dy tė plagosur ka ndodhur pak minuta mė parė nė aksin Pėrrenjas-Pogradec. Policia bėn me dije se aksidenti ka ndodhur nė vendin
- Shtuar 1 vit mė parė»Meta: Program punėsimi pėr shqiptarėt, jo kinezėt. Do shpėrblejmė votėn - Gazeta Idea

Dibėr- Nga njė miting elektorale nė qarkun e D
- Shtuar 1 vit mė parė


»Meta nė Burrel : Komisionerėt e LSI-sė, garanti pėr mbrojtjen e votės - Ora News

Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, ka marrė pjesė sot nė njė takim mjaft nė qytetin e Burrelit, takim nė tė cilin ėshtė prezantuar edhe ekipi i kandidatėve pėr deputetė tė LSI-
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kryeministri Berisha prezanton kandidatėt pėr deputetė nė Mirditė   - Keshilli i Ministrave

“Mirditorë e mirditore. Qytetarë dhe qytetarë të Rrëshenit.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dibra jep besėn pėr vazhdimin e reformave me kryeministrin Berisha - Gazeta 55

25-05-2013 / Gazeta 55 Dhjetëra mijë dibranë kanë pritur kryeministrin Berisha në sheshin qendror të Peshkopisë, duke i garantuar atij një mbës
- Shtuar 1 vit mė parė


»Promovimi i aksit Rrėshen-Urakė/ “Rama, i sėmurė nga inaugurimi i rrugėve - nė Mirditė, e Djattha merr mandatin e 5-tė” - Gazeta 55

24-05-2013 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha inauguron rikonstruksionin e rrugës Rrëshen-Urakë, me vlerë 1,31 miliardë lekëKryeministri Sali Berish
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha pranon ofertėn e Metės pėr 3 ligjet - Tirana Observer

Palėt arrijnė konsensusin pėr votimin e tri ligjeve tė mbetura pezull
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron fillimin e punimeve nė rrugėn e fshatit Trenė, nė Dibėr   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha përuroi sot fillimin e punimeve në rrugën e fshatit Trenë, komuna Melan, në Dibër. Rruga, me gjatësi 1.5 kilometër dhe një investim me
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 90 ->90 0 total_found -> total_found 1 90 ->90 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 urak ->urak 0 docs[0] -> docs[0] 1 90 ->90 0 hits[0] -> hits[0] 1 128 ->128

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos