Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Urdhri Infermierit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Urdhri i Farmacistėve e Infermierėve"Ligji cėnon autonominė financiare" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ndryshimet dhe shtesat e kerkuara nė projektligjet “ Pėr urdhėrin e farmacis
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Urdhri i infermierit, Zeēishti: Kundėrlimit tė moshės pėr presidentin  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Mosha dhe gjobat janė dy nga pikat tė cilat nxitėn debat gjatė diskutimit nė parim
- Shtuar 1 muaj mė parė»Infermierėt nė pikė tė hallit, Urdhėri ēon bordin me pushime nė Korfuz - Ora News

Tiranė - Ndėrkohė qė 14 mijė infermierė, anėtarė tė Urdhrit tė Infermierit presin tė kualifikohen, trajnohen, vlerėsohen, pse jo dhe sponsorizohen nga organizata ku aderojnė, ndodh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pr/ligji, rriten masat e gjobëspër mjekët e pakujdesshëm - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Shëndetësisë ka forcuar masat dhe gjobat për të gjithë mjekët të cilët tregohen të pakujdesshëm gjatë ushtrimit t&e
- Shtuar 5 muaj mė parė»Testim me i forte per licencen e infermierit - Vizion Plus

Marrja e licences per 1600 specialistet e diplomuar ne fusha te ndryshme mjekesore per kete vit do te jete me e veshtire Per te ushtruar profesionin e infermierit mamise teknike laboratori tek
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Testimi pėr infermierėt, logopedistėt, fizioterapistėt nė datat 20-30 prill - Gazeta Shqip

Praktika  Provimi i shtetit, mundėsia e pestė dhe e fundit pėr kandidatėt
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Urdhri i Infermierit: Ka infermierė me 8 klasė dhe kurse 6 mujore - BalkanWeb

TIRANE - 27 % e infermierėve nė vendin tonė nė sistemin publik nuk kanė nivelin e duhur profesional, ndėrsa prej tyre ka edhe me kurse 6 mujore apo arsim 8-vjeēar. Kritika pėr shėrbimin infermieror vj
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Urdhri i Infermierit: Ka infermierë me 8 klasë dhe kurse 6 mujore - BalkanWeb

TIRANE - 27 % e infermierëve në vendin tonë, në sistemin publik nuk kanë nivelin e duhur profesional, ndërsa prej tyre ka edhe me kurse 6 mujore apo arsim tetë-vje&c
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Nė njė vit, 500 qytetarė vdesin nga aksidentet - Gazeta Shqip

Trauma  Emergjencė kualifikimi i stafit mjekėsor nė dhėnien e ndihmės sė parė pėr tė mos shkaktuar dėmtime dytėsore Tė dhėna 350 - Ėsh
- Shtuar 1 vit mė parė


»Infermieret: Na matnidijet me konkurs - Shqiptarja.com

TIRANE- Ideja e hedhur nga ministri i shėndetėsisė, Ilir Beqja, pėr njė reformė tė thellė edhe nė sistemin infermieror, nė fakt ėshtė mirėpritur nga njė pjesė e kėtij personeli. Ata thonė se vetėm kės
- Shtuar 1 vit mė parė


»Infermieret: Na matni dijetme  konkurs, kush fiton tė rrijė - Shqiptarja.com

TIRANE - Ideja e hedhur nga ministri i shėndetėsisė, Ilir Beqja, pėr njė reformė tė thellė edhe nė sistemin infermieror, nė fakt ėshtė mirėpritur nga njė pjesė e kėtij personeli. Ata thonė se vetėm kė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dita botërore e TraumësAksidentet, infermierët të patrajnuar - Shqiptarja.com

TIRANE- Mbi 350 persona humbin jetën çdo vit nga trauma të rënda si pasojë e aksidenteve rrugore. Ndërkohë që këtij numri i shtohen dhe 100 persona
- Shtuar 1 vit mė parė


»Infermierët, 170 denoncimepër sjelljen në spitale - Shqiptarja.com

Sjellja e infermierëve është një ndër problemet më të mëdha që verifikohet në spitalet shqiptare.Ky është rezultati i një a
- Shtuar 1 vit mė parė


»UISH: 170 denoncime për etikëne sjelljen e infermierëve në spitale - Shqiptarja.com

TIRANË - Sjellja e infermierëve është një ndër problemet më të mëdha që verifikohet në spitalet shqiptare. Ky është rezultati i një
- Shtuar 1 vit mė parė»Blinin rroba tek “gabi”gjobiten 74 infermiere - Shqiptarja.com

TIRANE - Blerja e rrobave te gabi ėshtė bėrė njė modė tashmė nė vendin tonė, aq sa shumė persona braktisin edhe vendin e punės pėr tė vrapuar te tregu mė i afėrt. Njė gjė e tillė ndodh edhe para spita
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sabri Skënderi zgjidhet sërishPresident i Urdhrit të Infermerit - Shqiptarja.com

Urdhri i Infermierit të Shqipërisë, zhvilloi dje punimet e Asamblesë së dytë Kombëtare të tij. Gjatë kësaj asambleje, drejtues të këtij ins
- Shtuar 2 vite mė parė


»Urdhri i Infermierit, shpallen datat e provimeve pėr vlerėsim profesional - Shqiptarja.com

TIRANE - Urdhri i Infermierit njoftoi dje datat pėr provimin e Vlerėsimit tė Aftėsimit Profesional pėr tė gjithė infermierėt, mamitė, fizioterapistėt dhe laborantėt. Provimet do tė mbahen duke nisur n
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 146 ->146 0 total_found -> total_found 1 146 ->146 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 urdhri ->urdhri 0 docs[0] -> docs[0] 1 5818 ->5818 0 hits[0] -> hits[0] 1 8444 ->8444 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 infermierit ->infermierit 0 docs[1] -> docs[1] 1 409 ->409 0 hits[1] -> hits[1] 1 823 ->823

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos