Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ushtarak Qendror Universitar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vendime tė Kėshillit tė Ministrave, miratuar nė datėn 27 nėntor 2013 - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama drejtoi sot mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave, nė tė cilėn u miratuan vendimet dhe projektligjet e mėposhtme. N
- Shtuar 4 javė mė parė


»Urdhri i Mjekut vendos gjobė dhe vėrejtje me paralajmėrim - Gazeta Shqip

Mjekėt e 21 janarit Abazaj: Do tė vendosė Shėndetėsia nėse do e pranojė apo do e apelojė vendimin Shpresa Mezini
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Memorandumi i Budapestit dhe Ukraina - Gazeta Shqip

Rusia, Britania dhe SHBA, kanė premtuar se asnjėra nga ato, nuk do ti kėrcėnojė e as do tė pėrdorė forcė kundėr integritetit territorial tė Ukrainės  Memorandumi
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Beqja do hetim, mjeku i 21 janarit: Tė bėjė ē’tė dojė, mė deformoi deklaratat - BalkanWeb

TIRANE-Dy mjekėt e Spitalit Universitar tė Traumės, Alfred Gega dhe Sami Koēeku, kanė hedhur poshtė pretendimet e ministrit tė Shėndetėsisė, Ilir Beqaj, pėr deformim tė realitetit gjatė ngjarjes sė 21
- Shtuar 10 muaj mė parė»Me dashuri tė pamatė pėr Visin e Malziut - Gazeta 55

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leit
- Shtuar 10 muaj mė parė»Kėshilli i Ministrave miraton rritjene pagave pėr mjekėt e infermierėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ponta-Ramės:Rumania pro statusit pėr BE VIDEO/Rama: Rumania tė njohė Kosovėn PE: Refuzimi i armėve kimike shenjė pjekurie, dėgjoi popullin
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Rama rrit pagat pėr 2800 mjekė e infermierė, porosit Ministrat pėr sezonin e dimrit - Ora News

Pas interpelancės pėr kreun e policisė sė shtetit nė parlament, kryeministri Edi Rama mbajti sot mbledhjen e tij tė radhės me kabinetin qeveritar, ku miratoi njė sėrė vendimesh dhe projektligjesh.
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Zbardhen vendimet e qeverisë: Rriten pagat për 2800 mjekë dhe infermierë - BalkanWeb

TIRANE - Në mbledhjen e sotme të qeverisë, të kryesuar nga kryeministri Rama, u miratuan 2 pr/ligje dhe 9 vendime të rëndësishme. Mësohet se në kët&eu
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Revolucioni Hungarez i 1956-ës, ideali studentor! - BalkanWeb

Tetori i çdo viti vjen me peshën e reflektimit për atë ngjarje dhe ato ditë zhvillimesh të vrullshme, që është konsideruar nga historia dhe studiuesit, s
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Histori: Çfarë ndodhi më 26 shtator? - Zėri i Amerikės

Histori: ƇfarĆ« ndodhi mĆ« 26 shtator? Astrit Lulushi 46 p.e.s. - Jul Cezari pĆ«rkushton njĆ« tempull pĆ«r parardhĆ«sin e tij mitik Venus Genetriks nĆ« pĆ«rputhje me premtimin s
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rriten pagat nė arsim e shėndetėsi, vetėm pėr disa kategori - Gazeta Shqip

Fatjona MejdiniVendorėt – Qeveria vendosi tė rrisė nivelin e pagave pėr kr
- Shtuar 3 vite mė parė


»Karroca invaliditeti per spitalet e Tiranes - ABC News

Fondacioni Fëmijët Shqiptarë me Presidente Zj. Liri Berisha ka dhuruar 100 karroca invaliditeti per Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Spitalin Uni
- Shtuar 3 vite mė parė


»100 karroca invaliditeti për tre spitale në Tiranë - Gazeta Start

Ky donacion ka pėr qėllim mbėshtetjen e shėrbimeve klinike tė kėtyre spitaleve pėr tė mundėsuar transportimin e tė sėmurėve tė cilėt pėr shkak tė shkallės sė sėmundshmėrisė e kanė tė pamundur lėvizjen
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kur mjeku bėn detyrėn - Shekulli

Rexhep Qehajaj Stafi drejtues i mjekėve tė Qendrės Nacionale tė Traumave nė Spitalin Ushtarak Qendror Universitar, mė datė 19 Prill 2012 pėrballuan nė kushte tepėr tė vėshti
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nexhmije Hoxha: Shqipėrinėpo e rrjepin pėr sė gjalli - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Bashkėshortja e ish diktatorit Enver Hoxha ėshtė rrėfyer ndėr tė rrallat herė gjatė e gjėrė nė lidhje me disa prej ēėshtjeve kyēe qė kanė tė bėjnė me periudhėn e komunizmit nė Shqipėri. Nė i
- Shtuar 3 vite mė parė


»U rrėfej ditėn kur mė arrestuan babanė - Gazeta Mapo

Tė atin, ministėr Tregtie, ia arrestuan mė 8 tetor tė vitit 1975. Ndodhej nė Rubik, ku bėnte zborin e detyruar ushtarak dhe lajmin e keq ia dha xhaxhai Anastas Ngjela, i cili shkoi vetė nė qytezėn
- Shtuar 4 vite mė parė»Hyn ne fuqi rritja e re e pagave perfitojne arsimi dhe shendetesia - ABC News

Kanë hyrë tashmë në fuqi, me botimin në fletoren zyrtare, pagat e reja për arsimin dhe shëndetësinë. Pas ndryshimeve që iu bën&eum
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 65 ->65 0 total_found -> total_found 1 65 ->65 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ushtarak ->ushtarak 0 docs[0] -> docs[0] 1 29921 ->29921 0 hits[0] -> hits[0] 1 52644 ->52644 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qendror ->qendror 0 docs[1] -> docs[1] 1 27241 ->27241 0 hits[1] -> hits[1] 1 38690 ->38690 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 universitar ->universitar 0 docs[2] -> docs[2] 1 3853 ->3853 0 hits[2] -> hits[2] 1 5278 ->5278

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos