Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Valbona Zhupa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PS-PD bashkojnė votat pėr anėtarėt e AMA-s - Gazeta Shqip

Komisioni pėr Arsimin dhe Median miraton me konsensus listėn e kandidatėve 
- Shtuar 4 muaj mė parė


»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hoti i Vendit nė truallin antik tė Autarianėve - Gazeta 55

21-11-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Hoti i Vendit, djepi historik i fisit të Hotit e, tashti, fshat i vogël komunar, nja 5 km larg liqenit të Plavës, shtrihet në nj&eu
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ja kush janė 196 zyrtarėt qė do tu hetohet pasuria - Tirana Observer

ILDK do tė hetojė pasurinė e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Keqberesit e mitur pa mundesi shpetimi - Shekulli

TIRANE- Krimi i te miturve ne Shqiperi perdite e me teper po merr trajten e nje fenomeni normal ne syte e opinionit. Nderkohe institucionet pergjegjese per rehabilitimin e kesaj kategorie per
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dėnimit pėr 367 tė burgosur - Albania

Presidenti fal edhe tė dėnuar nga Gjykata e Krimeve tė Rėnda. Nė dekretin presidencial bėjnė pjesė dhe krerėt e firmave piramidale Me njė dekret krejtėsisht tė papritur Presidenti i Republikės
- Shtuar 5 vite mė parė


»Topi liron nga burgu 114 tė dėnuar, ulet dėnimi pėr 239 tė tjerė, pėrfiton edhe Alimuēa - Panorama

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetė, u fal gjobat e dhėna nga gjykatat 14 tė tjerėve, ndėrsa ul plot 501 vite burg pėr 239 tė dėnuar. Dekreti
- Shtuar 5 vite mė parė


»Presidenti Topi fal tė dėnuarit, ja lista e plotė me 367 emrat - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaMe njė dekret krejtėsisht tė papritur dhe tė pa lajmėruar si asnjėherė tjetėr mė parė, duke urdhėruar dalje nga qelitė si dhe ulje vitesh dėnimi pėr plot 367 persona, Pres
- Shtuar 5 vite mė parė


»DEKRET PĖR FALJE DĖNIMI NR. 6516. - Presidenca

D E K R E T PĖR FALJE DĖNIMI Nė mbėshtetje tė nenit 92, pika “b” dhe 93 tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 70 tė Kodi Penal tė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 1 t
- Shtuar 5 vite mė parė


»Falja e denimit nga Presidenti, lista me emrat - BalkanWeb

Dekreti i plote i Presidentit te Republikes Bamir Topi DEKRET PėR FALJE DėNIMI NR. 6516. Neni 1 1. Abedin Spaho Reshlani dėnuar nga Gjykata e Apelit Vlorė me vendim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bashkia e Tiranės ēel kantierin pėr punimet nė sheshin Skėnderbej - News of Albania

Tiranė, 27 Mars NOA Bashkia e Tiranės ka nisur para disa minutash rrethimin e sheshit Skėnderbej pėr nisjen e punimeve pėr rikonstruksionin e kėtij aksi tė rėndėsishėm rrugor n
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bashkia e Tiranes ngre kantierin e punimeve, ne sheshin "Skenderbej" - Koha Jonë

Bashkia e Tiranes ka kryer mbreme rrethimin e sheshit "Skenderbej" per nisjen e punimeve per rikonstruksionin e ketij aksi te rendesishem rrugor ne kryeqytet. Valbona Zhupa, nga zyra e shtypit te Bas
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bashkia e Tiranes ngre kantierin e punimeve ne "Skenderbej" - Koha Jonë

Bashkia e Tiranes ka kryer mbreme rrethimin e sheshit "Skenderbej" per nisjen e punimeve per rikonstruksionin e ketij aksi te rendesishem rrugor ne kryeqytet. Valbona Zhupa nga zyra e shtypit te Bash
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Gjashtė personazhe kėrkojnė autor”, flasin shqip nė kuadėr tė “Pranverės italiane” - Albania

Izaura Ndoj “Gjashtė personazhe kėrkojnė autor” vjen nė skenėn e Teatrit Kombėtar pėrgjatė datave 26, 27 dhe 28 Mars, nė kuadėr tė organizmit qė njihet tashmė me emrin “Pranvera ita
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shtesat e pallateve, 255 familjet qė marrin lejet - Gazeta Standard

ALUIZNI publikon emrat e familjeve qė duhet tė bėjnė pagesėn e detyrimeve financiare Agjencia e Legalizimeve publikoi dje emrat e 255 familjeve nė Tiranė, tė cilat pėrfitojn
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimet, tapitė pėr 255 familje - Panorama

Agjencia e Legalizimeve ka publikuar listėn e 255 familjeve, tė cilave ju ėshtė pėrgatitur dokumentacioni i nevojshėm tekniko-ligjor pėr tė legalizuar shtesat pa leje, qė ata kanė ndėrtuar nė
- Shtuar 5 vite mė parė


»ALUIZNI Udhėzimet zyrtare pėr pėrdorimin e letrave me vlerė - Ballkan

Autori i Lajmit: Anilejda ShėmbitrakuKuvendi i Shqipėrisė, ka miratuar nė datė 4.2.2010, ligjin nr 10219 “Pėr disa shtesa nė ligjin nr. 9482, datė 3.4.2006, “Pėr legalizimin, urbanizimin dhe integ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 31 ->31 0 total_found -> total_found 1 31 ->31 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 valbona ->valbona 0 docs[0] -> docs[0] 1 1786 ->1786 0 hits[0] -> hits[0] 1 2812 ->2812 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zhupa ->zhupa 0 docs[1] -> docs[1] 1 442 ->442 0 hits[1] -> hits[1] 1 687 ->687

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos