Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Valter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sabatini jo Unitedit: Strootman nuk ka çmim - IndeksiOnline

Gjatë sezoneve të fundit falë aftësisë të tij në mbylljen e tratativave të bujshme, drejtori sportiv i Romës, Valter Sabatini, është pag&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ISIS nė Irak,ndryshon kursi politikgjerman, pajisen kurdėt me armė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Gjermania i ėshtė bashkuar nismės sė shteteve perėndimore pėr pajisjen me armė tė 4 mijė us
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zhgenjen Inter ne javen e pare kurse Napoli fiton ne shtese - Vizion Plus

brbrMe nje gol ne minuten e 5 te shteses nga blerja me e re De Gurman Napoli e filloi me fitore sezonin e ri ne serie A duke mundur Xhenoan 2-1 ne shtepine e ketyre te fundit Skuadra e Rafa Benitez z
- Shtuar 3 javė mė parė


»Korēė, Kėshilli i qarkut zhbllokon buxhetin, punonjėsit paguhen pas 6 muajsh - Ora News

Korēė - Pas 3 dėshtime rradhazi kėshilli i qarkut tė Korēės ka arritur tė mblidhet, por si gjithmonė vetėm me kėshilltarėt e majtė, pasi prej kohėsh tė djathtėt e kanė bojkotuar at
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shqipëria dhe Serbia, në garë për të fituar Gjermaninë - BalkanWeb

Nuk është shumë e qartë përse diplomacia gjermane thirri në 22 gusht në Berlin për një takim me ministrin e saj të Jashtëm, Frank-Valter Steinmei
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ekzekutimi nga ISIS i gazetarit fuqite mblidhen per pergjigje - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141200 pm p classwp-caption-text Pamje e shkeputur nga videoja e ekzekutimitbrbrKonfirmohet autenticiteti i videos barbare brbrVrasesi ne video flet me theks b
- Shtuar 4 javė mė parė


»BE vendos armatosjen e kurdeve Shtajmajer ne Irak - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141151 am p classwp-caption-text Ne avionin me dergesat amerikane per IrakunbrbrSituata e krijuar ne Irak nga xhihadistet e Shtetit Islamik eshte cilesuar ne
- Shtuar 5 javė mė parė


»Dokumenti lista e 190 fshatrave te Jugut qe dogjen greket - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141636 pm p classwp-caption-text BILISHT Shtepi te shkaterruara gjate fushates per Epirin Autor Operatori K 011917brbrJane plot 6831 shtepi te djegura nga grek
- Shtuar 5 javė mė parė
»Elbasan, bėnė lidhje tė paligjshme,arrestohen 5 punonjės tė CEZ  - Shqiptarja.com

5 punonjės tė kompanisė CEZ Shpėrndarje kanė rėnė nė pranga tė policisė sė Elbasanit. Strukturat e Krimit Financiar nė Drejtorinė e Policisė Elbasan, kanė realizuar mėngjesin e sotėm operacionin e kod
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Elbasan ne pranga 5 punonjes te OSSH - Top Channel

Pesë punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në qytetin e Gramshit janë vënë në pranga pasi akuzohen për shpë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gramsh, pranga 5 punonjėsve tė CEZ I faturonin mė pak energji tregtarit - Shqiptarja.com

ELBASAN - Pesė punonjės tė Operatorit tė Shpėrndarjes sė Energjisė Elektrike (ish CEZ-Shpėrndarje) janė arrestuar nga Policia e Elbasanit, pėr shėprdorim detyre, pasi pėr 2 vjet me radhė i kanė faturu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arrestohen ish-punonjesit e CEZ - Top Channel

Pesë punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në qytetin e Gramshit janë vënë në pranga pasi akuzohen për shpë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ish-CEZ: Jemi pro ndėshkimit tė punonjėsve tanė, qė nxjerrin pėrfitime personale - Ora News

Gramsh Ish CEZ-Shpėrndarje mbėshtet plotėsisht, organet ligjore qė po ndėshkojnė dhe nxjerrin pėrpara drejtėsisė, tė gjithė personat qė abuzojnė me detyrėn pėr interesa tė pėrfiti
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gramsh, arrestohet 3 elektriēistė dhe 2 faturiste, nxirrnin fitime nga qytetarėt - Ora News

Gramsh Pesė punonjės tė ish-CEZ-it janė arrestuar nga policia pasi kanė nxjerrė pėrfitime personale nga detyra nė kėtė shoqėri. Bėhet fjalė pėr tre specialist dhe dy faturis
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nėnshkruhet akordi me bashkinė, Vllaznia nė duart e Gea Sport - Gazeta Shqip

Prezantohet edhe trajneri i zgjedhur nga zviceranėt Vllaznia ka kaluar zyrtarisht nėn administrimin e kompanisė zvicerane Gea Sport, e cila pėr dy s
- Shtuar 2 muaj mė parė


»FIFA dënon Vllazninë me -3 pikë përsezonin e ri, ekipi ndodhet në udhëkryq - Shqiptarja.com

Vllaznia zhytet edhe më shumë në telashe, pasi Komisioni i Disiplinës në FIFA dënon klubin verior me -3 pikë në sezonin e ri pasi nuk i ka shlyer detyrimet lojt
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kujtimet e truprojės sė Erih Honekerit - Gazeta Shqip

Bernd Brykner ishte truprojė nė ish-RDGJ. Pėr 13 vjet me radhė, ai ruante jetėn e ish-shefit tė shtetit komunist, Erih Honeker. Tashmė, kujtimet e tij janė bėrė publike. Njė pėrqasje e rral
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kapet kamioni me 150 kg kanabis nė port, kishte destinacion Italinė, 1 nė pranga - Ora News

Vlorė- Rikthehen rastet e trafikut tė narkotikėve nė vend. Shėrbimet e policisė sė kufirit Vlorė kanė sekuestruar  gjatė ditės sė sotme 150 kg kanabis gjatė kontrollit nė njė kamio
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1693 ->1693 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 valter ->valter 0 docs[0] -> docs[0] 1 1693 ->1693 0 hits[0] -> hits[0] 1 2155 ->2155

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos