Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Veshi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bashkėpunimi shqiptaro-serb nė Evropė - Shekulli

Zef Shtjefni Shqiptarėt dhe serbėt duket sikur janė armiq tė betuar mes tyre, por kjo ndodh vetėm pėr ata qė jetojnė nė shtetet respektive, nė Shqipėri, Kosovė dhe Serbi. Ndėr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mediat austriake, elozhe për pianisten kosovare, Ardita Statovci - IndeksiOnline

Koncerti i pianistes Ardita Statovci ne Freilassing të Gjermanisë Thomas UhrmacherAdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Ishte një
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Homazhe pėr Oscar de la Renta, stilisti i zonjave tė para - Kosova Live 360

Republika Dominikane, vendlindja e stilistit qė vdiq tė hėnėn, Oscar de la Renta, ka shpallur tė mėrkurėn ditė zie nė kujtim tė stilistit legjendar. 82 vjeēari ka
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shuhet stilisti Oscar de la Renta - Klan TV

0 brbr brbrShuhet ne moshen 82- vjecare stilisti amerikan Oscar de la Rentabrbr brbrDe la Renta ishte nje nder stilistet me te njohur ne boten e modes Ai ka veshur personazhe si Jackie Kennedy dhe Hi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Modelja thuajse e zhveshur, pa tĆ« brendshme |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 21.10.2014 - 13:29 Ajo nuk Ć«shtĆ« e panjohur pĆ«r guximin e saj me veshje. Por modelja Maitland Ward, e ka kapĆ«rcyer imagjinatĆ«n gjatĆ«
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Zi nĆ« botĆ«n e modĆ«s, vdes stilisti qĆ« veshi femrat e famshme - News of Albania

Transmetuar më 21.10.2014 - 08:27 Bota e modĆ«s i thotĆ« lamtumirĆ« njĆ« prej ikonave tĆ« saj. Oscar de la Renta, ka ndĆ«rruar jetĆ« nĆ« moshĆ«n 82 vjeƧ
- Shtuar 4 ditė mė parė


»SHBA, vdes stilisti i njohur, Oscar de la Renta - BalkanWeb

SHBA- Stilisti Oscar de la Renta, i cili ishte ndër të parët që u bë i njohur në modën amerikane duke veshur zonjat e para dhe njerëz të famshëm, vdiq
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Lenjani: Zemra na u bë mal kur e pamë flamurin - IndeksiOnline

Mesfushori i kombëtares shqiptare Ermir Lenjani, i ka quajtur egërsira serbët që e sulmuan atë dhe bashkëlojtarët e tij në fushën e gjelbër n&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mos perdorni asnje metode per pastrimin e vesheve - Klan TV

0 brbr brbrShqetesimet e vesheve shfaqen kryesisht gjate virozave te ndryshme si dhe nga luhatjet e temperaturavebrbr brbrNe lidhje me problemet e vesheve mjeku specialist Petrit Stafa keshillon qe m
- Shtuar 1 javė mė parė
»BBC: Djali nga Kosova që u rritpër t’u bërë terrorist i ISIS - Shqiptarja.com

Në Kosovë ka familje që janë besimtarë myslimanë nga ana kulturore, por rrallë kishte familje të devotshme. Kohët e fundit kjo ka ndryshuar. Disa të r
- Shtuar 3 javė mė parė


»ā€‹BBC: Djali nga Kosova i cili u rrit për t’u shndërruar në një sulmues vetëvrasës - IndeksiOnline

Në Kosovë ka familje që janë besimtarë myslimanë nga ana kulturore, por rrallë kishte aso lloj familjesh që ishin të devotshëm. Por kjo, koh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fanella Nr7 Ferguson nuk deshironte ta mbante Beckham - Klan TV

0 brbr brbrAlex Ferguson beri te pamunduren qe te ndalonte David Beckham te vishte fanellen me numer 7 te Manchester United pas terheqjes se Eric Cantonabrbr brbrDeklarata vjen nga futbollisti Roy Ke
- Shtuar 3 javė mė parė


»Historia e komploteve sekrete për të vrarë presidentin - BalkanWeb

Më 1 nëntor të vitit 1950, me Shtëpinë e Bardhë që po bënte rinovime, Presidenti Harry Truman po bënte gjumin e drekës në katin e sipërm t&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Emily: Mund ta dërgoj në shtrat cilindo mashkull - IndeksiOnline

Bukuroshja nga videospoti i këngës "Blurred Lines", Emily Ratajkovski ka një vetëbesim të madh në vete, sa me bindje thotë se mund ta pushtoj cilin
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria e betuar nė luftėn kundėr krimit dhe trafikut - Keshilli i Ministrave

"Tė dashur bashkėqytetarė e bashkėqytetare, Dua t'ju rrėfej sot drejtpėrdrejtė, hapur, duke ju parė nė sy dhe pa rrumbullakosur asnjė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ish seks simboli femĆ«r mbush 80 vjeƧ |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 28.09.2014 - 12:25 Ikona joshĆ«se e kinemasĆ« franceze dhe mbrojtĆ«sja e zjarrtĆ« e tĆ« drejtave tĆ« kafshĆ«ve, Brigitte Bardot ka
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mërgimi i Kosovës - IndeksiOnline

Ishte pjesë e dy Përfaqësueseve të ndryshme, ndërsa tani ka vendosur që ta provojë edhe të tretën, dhe për të mbetur përgjithmon&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Canalis nxjerr në shitje fustanin e nusërisë - IndeksiOnline

Elisabetta Canalis do të shesë fustanin e saj të nusërisë dhe të ardhurat që do të grumbullohen, do të shkojnë për bamirësi. Kë
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1472 ->1472 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 veshi ->veshi 0 docs[0] -> docs[0] 1 1472 ->1472 0 hits[0] -> hits[0] 1 1883 ->1883

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos