Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vetvrasjet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!
»Misteri i vetvrasjes se ushtareve - Top Channel

Ushtria kanadeze është vënë në kërkim të arsyeve që kanë shkaktuar një "epidemi" vetvrasjesh midis ushtarëve të saj së fundmi
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Vetvrasjet kalojnė tė rėnėt nė detyrė - Ora News

Mė shumė ushtarė britanikė i morėn jetėn vetes se sa u vranė nė luftimet me talebanėt afganė, treguan tė dhėnat zyrtare mbi vitin 2012, publikuara kėtė tė dielė. Sipas burimeve tė BBC, 21 us
- Shtuar 1 vit mė parė


»Greqi shtohen vetvrasjet per shkak te krizes - Zėri i Amerikės

Ne Greqi kostoja e masave te shpetimit financiar mbi popullaten po shoqerohet me nje prirje alarmante - numri ne rritje i vetvrasjeve mes pronareve te vegjel te bizneseve. Sipas nje drejtuesi te bi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nje dite mes mjekeve te psikiatrise - Koha Jonë

I perket njeres nga ato godina, te cilat cilesohen si me te mirat ne Qendren Spitalore Universitare “Nene Tereza”. E ndertuar vetem 3 vjet me pare, me masa te larta sigurie, kjo godine sherben per ku
- Shtuar 4 vite mė parė


»SHBA Grupi opozitar iranian Xhundullah eshte organizate terroriste - Zėri i Amerikės

Ndonese Irani eshte ne listen e Shteteve te Bashkuara per vendet qe mbeshtesin terrorizmin Departamenti i Shtetit dhe i Thesarit kane piketuar nje nga organizatat kundershtare te qeverise se Tehera
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shqipja e mngjesit - Gazeta Express

Pr ata t cilt nuk e din, kush sht dhe ka punon Shqipe Ajeti ? U bn gati gjasht vite q jam gazetare n Programin e Mngjesit. M duhet t theksoj q kam edhe nj profesion tjetr - pikturn. Un kam prfu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Stresi, semundja “moderne” - Top Channel

10 % e mjekeve dhe mesuesve gjate punes se tyre te perditshme perballen me nje stres te larte qe ndikon ne shendetin e tyre mendor dhe fizik. Studimi me i fundit i Institutit te Shendeti
- Shtuar 6 vite mė parė


»Hetim sekteve fetare pėr ndikim nė vetvrasjet - Metropol

01/03/2005  Revistat e “Jehovait” nė shtėpinė e Violetės, ku premtohej parajsa pas vdekjes, dyshohen si shkaku kryesor i vetėflijimit Prokuroria e Tiranės ka filluar pėr herė tė par
- Shtuar 6 vite mė parė


»Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin - Gazeta Start

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit: Legends in Koncert! Kush ka qen n Las Vegas dhe nuk sht rrmbyer nga magjia e tij?
- Shtuar 6 vite mė parė


»Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit - Gazeta Start

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit: Legends in Koncert! Kush ka qen n Las Vegas dhe nuk sht rrmbyer nga magjia e tij? Mrekullit e b
- Shtuar 6 vite mė parė


»Alkolizimi - Gazeta Start

N ditt e sotme alkolizimi sa vete dhe bhet nj nga problemet kryesore t jets s njeriut. Konsumimi i teprt i alkolit krijon probleme n shum drejtime si: aksidente rrugore, probleme ekonomike, fam
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vetvrasjet ne shifra rekord - Koha TV

Vetvrasjet ne Shqiperi kapin shifra rekord.Nje studim i institutit te shendetit publik tregon se vetem ne Tirane 11,4 perqind e femrave dhe 6,2 perqind e meshkujve mendojnevetvrasjen.Specialistet kerk
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 16 ->16 0 total_found -> total_found 1 16 ->16 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vetvrasjet ->vetvrasjet 0 docs[0] -> docs[0] 1 16 ->16 0 hits[0] -> hits[0] 1 18 ->18

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos