Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vitoja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rikthim pėr nostalgjikėt e kinemasė - Gazeta Shqip

Perla tė kinematografisė botėrore, 45 tė tilla, kanė nisur tė shfaqen nė vijim tė aktivitetit “Nostalgjia e kinemasė”, qė do tė organizohet pėrgjatė 15 ditėve nė sallat e kinemasė “I
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ditari sekret i Enverit: Kėrcėnova Vito Kapon tė mos dyshojė pėr vdekjen e Hysniut - Panorama

Mė nė fund arkivat arrijnė tė zbardhin disa faqe me pėrmbajtje krejt tė pacensuruar nga shėnimet e Enver Hoxhės. Materiali qė "Panorama" do tė botojė mė poshtė ėshtė pjesė e njė dita
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Borba”: “Tirana sundohet nga Nexhmija, Fiqiretja dhe Vitoja” - Ballkan

Autori i Lajmit: Androkli DraloBeograd, 23 mars 1961 – Gazeta jugosllave “Borba” ka sulmuar ditėn e djeshme udhėheqjen komuniste shqiptare me nė krye Enver Hoxhėn nė njė artikull tė fortė tė organ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Safo Marko dhe femrat e Himarės - Panorama

Mėngjesi e gjen mė tė lumtur. Buzėqeshja i shndrit fytyrėn e mbuluar nga flokėt e hirta tė hedhura mbi supe.ANILA MEMA Ruan njė freski tė natyrshme, ndonėse i ka prekur 83 vit
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.015 ->0.015 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vitoja ->vitoja 0 docs[0] -> docs[0] 1 4 ->4 0 hits[0] -> hits[0] 1 5 ->5

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos