Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vjeshta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Të dielën ndryshon ora, ja sa do të shkojnë akrepat - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshimi i orës këtë vjeshtë do të bëhet të dielën e fundit të tetorit (26), kur në orën 03:00 (sipas orës shqiptare) akrepat e or&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tė dielėn ndryshon ora, ja sa do tė shkojnė akrepat - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshimi i orės kėtė vjeshtė do tė bėhet tė dielėn e fundit tė tetorit (26), kur nė orėn 03:00 (sipas orės shqiptare) akrepat e orės do tė shkojnė nė 02:00. Prej kėsaj date, dita do tė ketė z
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Operacioni “VJESHTA” vë në pranga 25 persona të dyshuar - IndeksiOnline

Me 16 tetor 2014, rreth orës 21:00, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, ka realizuar një operacion policor, të koduar me emrin “Vjeshta”, me
- Shtuar 1 javė mė parė


»Festivali Operistik Marie Kraja 15 kengetare lirike ne gare - Panorama

e Merkure 15 Tetor 20141427 pm Tash 14 vjet vjeshta nuk mund te kuptohet pa zerat operistike te Marie Krajes Pergjate tri diteve ne 30 31 tetor dhe 1 nentor rikthehet Festivali Nd
- Shtuar 1 javė mė parė


»Festivali Operistik “Marie Kraja”, 15 këngëtarë lirikë në garë - BalkanWeb

TIRANE - Tash 14 vjet, vjeshta nuk mund të kuptohet pa zërat operistikë të “Marie Krajës”. Përgjatë tri ditëve, në 30, 31 tetor dhe 1 nënt
- Shtuar 2 javė mė parė


»Festivali Operistik “Marie Kraja”, 15 kėngėtarė lirikė nė garė - BalkanWeb

TIRANE - Tash 14 vjet, vjeshta nuk mund tė kuptohet pa zėrat operistikė tė “Marie Krajės”. Pėrgjatė tri ditėve, nė 30, 31 tetor dhe 1 nėntor rikthehet Festivali Ndėrkombėtar i Zėrave Operi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Standard Poors ndryshon vleresimin per ekonomine shqiptare - News of Albania

Tirane 11 tetor 2014 NOAalĀ  -Ministria e Financave ka lajmeruar diten e sotme se me 10 tetor agjencia e vleresimit Standard amp Poors rishikoi vleresimin per ekonomine shqiptare nga i qendrueshem ne
- Shtuar 2 javė mė parė


»MF: Ekonomia shqiptare, ngae “qëndrueshme” në “pozitive” - Shqiptarja.com

TIRANË - Ministria e Financave përmes një njoftimi ka vlerësuar rankimin  e bërë nga  Standard & Poor’s, e cila rishikoi vlerësimin për ekon
- Shtuar 2 javė mė parė


»Thatėsira e stėrgjatur dėmton fermerėt nė Oklahoma - Zėri i Amerikės

Pjesė perėndimore nė Teksas dhe jugperėndim tė Oklahomės janė gjendur nėn kushte thatėsire prej disa vitesh. Mungesa e reshjeve ka shkaktuar dėme nė prodhimet e pambukut dhe dr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shiu e bënë Besën romantike - IndeksiOnline

Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se është shumë e dashuruar ndaj shiut. Së paku kështu ka lënë të kuptojë vet ajo përmes disa po
- Shtuar 3 javė mė parė


»Megi, e ëmbël & unike - IndeksiOnline

Megi, e ëmbël & unike E re, e bukur dhe shumë e ëmbël. Ndoshta akoma e panjohur për disa por ajo një ditë do të shk&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sondazh, shqiptarët adhurojnë stinën e Pranverës - BalkanWeb

TIRANE-Shqiptarët pëlqejnë stinën e Pranverës dhe urrejnë Dimrin. Kështu rezultoi sondazhi online në BalkanWeb, me temën ‘Cila është stina
- Shtuar 4 javė mė parė


»Projekti pėr vijėn bregdetare tė Vlorės, gur transformues i Rivierės - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit, Edi Rama, gjatė prezantimit projektit Lungomare, nė Vlorė: Mirėmbrėma tė gjithėve, Ėshtė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kosove, “vjeshta vjen me dimër”Zbardhen nga dëbora disa male - Shqiptarja.com

Sipas mediave kosovare në majat e larta të maleve në vend ka rënë dëborë, duke shënuar hyrjen e stinës së vjeshtës në mënyrë t&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»5 arsye pse duhet te hani kungull - News of Albania

Transmetuar me 22092014 - 2113 Vjeshta eshte periudha e kungujve ndaj eshte dhe koha me e mire per ti konsumuar Nese deri me sot nuk i keni ditur vetite e tyr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Se Bigu ta ha veshin - IndeksiOnline

Vazhdon ëmbëlsisht jeta dhe romanca e tyre mes Prishtinës dhe Tiranës. Vesa Luma dhe Big Basta po e shijojnë marëdhënien e tyre në një m&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Per Mihrijen ende vere vazhdon te publikoje foto te nxehta - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141746 pm Kengetarja e cila nuk njeh moshe krahas angazhimeve qe ka ne televizion ku se bashku me bashkeshortin e saj Naim Abazi do te drejtojne emisionin O
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Maturantët mbetës, vjeshta nis sot me gjuhën e huaj - BalkanWeb

TIRANE- Maturantet mbetes nisin sot sezonin e provimeve te vjeshtes, duke filluar me provimin e gjuhes se huaj. Ministria ben me dije se provimet do të fillohen në orën 10:00 dhe zgjasi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vjeshta troket mė 1 Shtator, java nis me shi e temperatura tė freskėta - BalkanWeb

TIRANĖ-Nga nesėr (1 Shtator) jo mė temperatura mbi 30 Gradė Celsius. Moti freskohet pasi temperaturat do tė bien me nga 2 deri ne 4 gradė ditėt e para dhe pėr tė shėnuar maksimalen 23 Gradė temperatur
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Pas 79 te gjitha shkresat e Enverit kalonin nga Nexhmija - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141409 pm p classwp-caption-text PAMJE NGA NJE MBLEDHJE E APARATIT TE KOMITETIT QENDRORbrbrDitari i Haxhi Kroit shefi i kabinetit i kreut te regjimitbrbrNe vi
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 927 ->927 0 total_found -> total_found 1 927 ->927 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vjeshta ->vjeshta 0 docs[0] -> docs[0] 1 927 ->927 0 hits[0] -> hits[0] 1 1162 ->1162

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos