Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vladimir Gjuta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pranga 3 personave tė armatosurJa pamjet e aksionit tė FNSH - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- “A1 Report” sjell pamjet ekskluzive tė operacionit tė Forcave tė Ndėrhy
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kukės, atentat pronarit tė karburantit, 3 tė plagosur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Autorėt inskenuan plagosjen nė Tiranė KUKES -  Dėshmitarėt hedhin dritė mbi ngjarjen e rėndė tė ndodhur njė natė mė parė nė njė pikė karburanti nė qytetin e Kukės
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kukës, arrestohen 2 të dyshuar përplagosjen me armë të 3 vetëve - Shqiptarja.com

KUKËS - Arrestohen sot në Kukës dy të dyshuar si autorë të plagosjes me armë zjarri të tre shtetasve. Rreth orës 14:00, forcat e Drejtorisë se Policis
- Shtuar 1 vit mė parė


»Arrestohen autorët e plagosjes së trefishtë në Kukës - IndeksiOnline

Policia e Kukësit ka arrestuar tre persona të akuzuar për plagosjen e trefishtë në Kukës. Burime zyrtare nga policia i thanë, se të ndaluarit jan&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Si bindet policisė, 31-vjeēari kapet me kokainė nė makinė - Panorama

TIRANE – Njė 31-vjeēar ėshtė arrestuar mbrėmjen e sė shtunės nė Tiranė, pasi gjatė njė kontrolli, nė makinėn e tij luksoze u gjetėn dy doza lėndė narkotike, e llojit kokainė. Veē akuzės pėr p
- Shtuar 3 vite mė parė»Pranga 31-vjeēarit, kapet me pistoletė e paruke - Gazeta Mapo

Vladimir Gjuta u arrestua pak minuta para se tė finalizonte sulmin e tij. Policia dyshon se ishte pėrgatitur tė kryente vrasje Policia e Tiranės arrestoi mbrėmjen e sė enjtes njė 31-vjeē
- Shtuar 3 vite mė parė


»Parandalohet vrasja, arrestohet autori - Gazeta Start

Nė pranga ra shtetasi Vladimir Ferit Gjuta, banues nė Tiranė, i proceduar disa herė mė parė pėr “Rrėmbim dhe mbajtje pengmarrje”, ngjarje e ndodhur nė 2010 nė Cekrezė, si dhe ”Goditje pėr shkak tė det
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrasesi i argjendarit pranga shtetasit kosovar - Alsat

Vetem nje jave pas vrasjes se argjendarit Rrapo Sinanaj i cili u ekzekutua me plumb ne koke,policia e kryeqytetit ka bere te mundur arrestimin e autorit te dyshuar.Ne nje deklarate te posacme per shty
- Shtuar 3 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


»Tė pėrndjekurve qė kėrkojnė dėmshpėrblim nė Ministrinė e Drejtėsisė - Albania

Botohet pjesa e dytė e emrave e tė pėrndjekurve politikė Laureta Rryēi Ministria e drejtėsisė bėn publike pėrgjigjet pėr kėrkesat e para tė tė pėrndjekurve politikė pėr tė pėrfituar d
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 15 ->15 0 total_found -> total_found 1 15 ->15 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vladimir ->vladimir 0 docs[0] -> docs[0] 1 9467 ->9467 0 hits[0] -> hits[0] 1 12523 ->12523 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjuta ->gjuta 0 docs[1] -> docs[1] 1 35 ->35 0 hits[1] -> hits[1] 1 48 ->48

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos