Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vladimir Skenderi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Faturat abuzive tė CEZ-it dhe roli i Gjykatės - Panorama

VLADIMIR SKENDERI Muajt e fundit vihet re njė dyndje e kėrkesave tė CEZ-it drejtuar Gjykatės, me objekt lėshimin e urdhrit tė ekzekutimit pėr faturat e palikuiduara tė energ
- Shtuar 3 vite mė parė»Apeli i jep burgim te perjetshem Gaxhait - Koha Jonë

Gjykata e Apelit per Krime te Renda ka lene ne fuqi vendimin e kolegeve te tyre per “Banden e Gaxhait”. Sipas vendimit te dhene nga togat zeza Gazmend Braka, i njohur me nofken “Gaxhai”, u denua me bu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Gaxhai" denohet me burgim te perjetshem - Koha Jonë

Tirane-. Gjykata e Krimeve te Renda ka vendosur dje shpalljen fajtor dhe denimin me burgim te perjetshem te Gazmir Brakes, i njohur si "Gaxhai". Po dje gjykata ka shpallur fajtor dhe ka denuar me nga
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Camerata Tiranės feston njė vjetorin e saj, nė Ditėn Ndėrkombėtare tė Muzikės - Gazeta Sot

 Nė Teatrin Kombėtar tė Operės dhe Baletit, nė datėn 21 qershor dy festa nė njė ditėDita Ndėrkombėtare e Muzikės, 21 qershori, historinė e saj e nis nėn emrin "Faites de la Musique". Nė ketė dat
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Banda e Gaxhait", kerkohen 5 burgime perjete - Koha Jonë

Redinalda Caushaj Tirane- "Banda e Gaxhait" rrezikon te denohet me burgim perjete. Prokurori i ceshtjes, Eugen Beci i kerkoi dje Gjykates se Krimeve te Renda shpalljen fajtore dhe denimin e te
- Shtuar 6 vite mė parė


»Burgjet "rrėzojnė" dekretin e Moisit pwr faljen - Metropol

28/12/2004   “Gabimi” kuptohet pak orė para lirimit tė lushnjarit Burgjet "rrwzojnw" dekretin e Moisit pwr faljen Arnold Durri i
- Shtuar 6 vite mė parė


»Presidenca kėrkon llogari pėr Durrin - Metropol

29/12/2004   Mesditėn e djeshme nė Presidencė, ka shkuar njė material pėr ēėshtjen e amnistimit tė Arnold Durrit
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Emrat e gjyqtarėve qė janė ndėshkuar nga KLD-ja - Albania

Masat disiplinore qė kanė marrė dhe vitet kur u janė dhėnė Laureta Rryēi Tiranė - Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė, pėr dhjetė vite me radhė, ka ndėshkuar jo pak, por 101 gjyqtarė nė tė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vladimir ->vladimir 0 docs[0] -> docs[0] 1 9475 ->9475 0 hits[0] -> hits[0] 1 12532 ->12532 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 skenderi ->skenderi 0 docs[1] -> docs[1] 1 229 ->229 0 hits[1] -> hits[1] 1 355 ->355

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos