Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vrasja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vrasja e babait te emigranteve ne Koplik bie pista e grabitjes - Shekulli

brbrDashamir Bicakubrbr brbrVrasja e 63 vjecarit Pashk Mujaj ne fshatin Vukpalaj te Malesise se Madhe dyshohet te kete ndodhur per motive te dobeta Lajmi eshte bere i ditur per Shekullin dje nga buri
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Terror ne Kanada ekzekutohet personi i armatosur ne parlament video - Vizion Plus

brbrEkzekutohet personi i armatosur ne godinen e parlamentit ne Kanada Sipas Televizionit Kanadez policia ka konfirmuar se njesite speciale kane qelluar per vdekje personin e armatosur Vrasja e tij er
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Zgjedhjet e mesit tė mandadit: faktori i frikės - Zėri i Amerikės

Njė anketė e kohėve tė fundit pasqyron prirje nervozizmi mes votuesve amerikanė nė prag tė zgjedhjeve tė 4 nėntorit pėr nė Kongres, nė nivel shteti dhe nė nivel lokal. Sipas nj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Greqi, vrasja e Ilia Karelit, nė gjyq 13 gardianė dhe ish-drejtori i burgut - Ora News

Greqi- 7 muaj pas vrasjes makabre nė burgjet greke tė Ilia Karelit, duket se drejtėsia nė fqinjin tonė ėshtė vėnė nė lėvizje. Prokuroria ka dorėzuar nė Gjykatė dosjen pėr 13
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vrasja e Karelit, ish-drejtori i burgut dhe 13 gardianë grekë në gjykatë - IndeksiOnline

Mbyllen hetimet për vrasjen e shqiptarit Kudret Kume në Burgun e Nigritës rreth shtatë muaj më parë. Mësohet se Prokuroria e Serres në
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dënohet me burg Oscar Pistorius! - IndeksiOnline

Atletit të famshëm në botë, Oscar Pistorius i është shqiptuar dënimi nga Gjykata në Afrikën e Jugut. Atleti me proteza është dënuar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shtyhet afati i ankimimit për rastin “Monstra” - BalkanWeb

MAQEDONI- Pala mbrojtëse e të akuzuarve për rastin “Monstra”, edhe pse paralajmëroi se ankesa për aktvendimin do të bëhet të hënën, kjo pr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Maqedoni reagon tifozeria shqiptare - Vizion Plus

brbrKoret raciste sharjet dhe fyerjet e serbeve ne stadiumin e Beogradit kane sjelle edhe reagimin e shqiptareve te Maqedonise Por ndryshe nga ata tifozet e Shkendise ballistet kane dashur te terheqin
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mitropolitin e Korçës Fotis Kallpidhisnuk e ka vrarë Spiro Kosturi - Shqiptarja.com

Spirua, djali i patriotit Jovan Cico Kosturi apo Jovan Shqiptarit siç njihet nga bashkëkohësit, nuk ka qenë anëtar i çetës së Bajo Topullit.Ideja e
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vrasja e tė vėllait, njė fakt tronditės nga jeta e Gjergj Fishtės - Shqiptarja.com

Biografia e intriguar e poetit. Pse e ndihmoi Shtjefėn Gjeēovin pėr mbledhjen e Kanunit. Vrasja e tė vėllait nga hasmi, si e shkroi poezinė "Gjaksorvet"Gjergj Fishta ishte njė frat katundesh k
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vrau nje shqiptar gjykata denon italianin me 14 vite burg - News of Albania

Grosseto 17 tetor 2014 NOAal- Gjykata e Grosseto ne Itali denoi me 14 vite e 8 muaj burg dhe gjobe prej nente mije euro Mirko Fiorini 22 vjecarin nga Grosseto i cili mesnaten e 10 dhe 11 gushtit te vi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Policia e shtetit bėn bilancin e punės 1-vjeēare, 17% mė pak vrasje - Gazeta Shqip

Policia e Shtetit bėri bilanci
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shqiptare dhe ruse ne Beograd 2014 - Panorama

e Shtune 18 Tetor 20141200 pm SANDR LLESHIbrbrĀ  Dy dite pasi deboi me dhune te verber nga shtepia e saj skuadren kombetare te futbollit te Shqiperise dhe kater dite perpara feste
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vrasje e rëndë në Obiliq, tre të arrestuar - IndeksiOnline

Një femër e mitur dhe dy meshkuj të moshës madhore janë arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës të dyshuar për një rast të vrasjes s&
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vrasja e kunatave kapet ne Barcelone i kerkuari - Panorama

e Enjte 16 Tetor 20141547 pm p classwp-caption-text I arrestuari ne Barcelone Indrit ShaqjabrbrArrestohet nga Interpoli ne Barcelone te Spanjes Indrit Shaqja 41-vjecari qe akuzohe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Prokuroria greke: Agimi i Artė tė dalė para gjyqit - BalkanWeb

GREQI-Prokuroria ka kėrkuar nxjerrjen para gjyqit tė 70 personave, mes tė cilėve edhe shefin e partisė dhe gjithė deputetėt e Agimit tė Artė. Nė dosjen prej 700 faqesh, prokurori kėrkon qė tė dalė par
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vrasja e dy grave ne Durres arrestohet ne Spanje i dyshuari per krimin - News of Albania

Elsa Vava dhe Gjinovefa Vava Tirane 15 tetor 2014 NOAal- I shpallur ne kerkim nderkombetar per vjedhje me dhune me pasoje vdekjen nje 41 vjecar nga Shijaku eshte arrestuar ne Spanje
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tavo kunder Gjiknurit Baterdi me faturat e dritave - Panorama

e Premte 17 Tetor 20141255 pm p classwp-caption-text Vangjel Tavo dje ne KuvendbrbrDeputeti i Levizjes Socialiste per Integrim Vangjel Tavo ka leshuar nje lume ankesash ndaj Minis
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vrasja e Santos, dėshmitari: Didi mbulon vrasėsit. Prokuroria kėrkon videon nga 'News24' - VIDEO - BalkanWeb

TIRANĖ-Dėshmitari i vrasjes sė bankierit Artan Santo ka telefonuar sot nė televizionin News24 duke akuzuar policinė se mbulon vrasėsit e vėrtetė.Nė njė komunikim me telefon nė lidhje direkte m
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 15093 ->15093 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vrasja ->vrasja 0 docs[0] -> docs[0] 1 15093 ->15093 0 hits[0] -> hits[0] 1 21027 ->21027

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos