Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhabir Morina"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Jep dorëheqje zv/ministri Xhabir Morina - IndeksiOnline

Xhabir Morina, ka dhënë dje dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Bujqësisë. Zyrtarë të Ministrisë së Bujqësisë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Jep dorëheqje zv.ministri i Bujqësisë, i bashkohet Vetëvendosjes - BalkanWeb

KOSOVE-Vetëm pak orë pasi ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Lumnije Morina, ka kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje, duke u bërë pjesë e
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kush po i bashkohet VV-së? - IndeksiOnline

Xhabir Morina, zëvendësministër i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, dhe Lumnije Morina, deputete e Partisë Demokratike t&eu
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Fatmir Limaj e Jakup Krasniqi themelojnë një parti të re - BalkanWeb

KOSOVË- Të premten themelohet partia e Fatmir Limajt e Jakup Krasniqit. Partia e Fatmir Limajt do të ketë së paku katër deputetë të Kuvendit të Kosovë
- Shtuar 8 muaj mė parė


»PDK publikon votat për Këshillin e Përgjithshëm - IndeksiOnline

(E plotësuar) Komisioni Zgjedhor, i zgjedhur në Kongresin e VI të Partisë Demokratike të Kosovës, ka përfunduar numërimin e votave të kandidat
- Shtuar 2 vite mė parė


»Vit me shumë procese gjyqësore ndaj zyrtarëve - IndeksiOnline

Zv/kryeministri Bujar Bukoshi, sekretari i Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj, deputeti Fatmir Limaj, ish ministry Astrit Haraqija, Kryeprokurori i task- forcës ku
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kryesia e PDK-së në Ferizaj zgjedhet me akuza - IndeksiOnline

Këshilli drejtues i Degës së PDK-së ka zgjedhur, të hënën, Kryesinë e Degës prej 19 anëtarëve, në mes të akuzave të ndërsj
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kandidatėt pėr zėvendėsministra - Gazeta Express

Nga Express mė 24 maj 2011 nė ora 19:42 Kryeministri Hashim Thaēi ka filluar tė merret me kompletimin e kabinetit qeveritar. Burime tė Express kanė bėrė tė ditur tė martėn se kr
- Shtuar 4 vite mė parė


»Premtohet digjitalizimi i bibliotekės - Gazeta Express

Nga Express mė 15 shkurt 2011 nė ora 19:08 Tė hėnėn nė Ferizaj ėshtė inauguruar solemnisht objekti i rinovuar i Bibliotekės sė Qytetit “Sadik Tafarshiku”. Siē u tha sivjet bibliote
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rehatohen vreshtaret - Gazeta Express

Pas dy takimeve qe zhvilluan zyrtaret e Qeverise me perfaqesuesit e vreshtareve u ndalen protestat dhe perpjekjet e fermereve per ta shitur rrushin. Perfaqesuesit e fermereve pranuan oferten e Qeveris
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ballkani | 20.08.2010 - Deutsche Welle

Ēmimi i bukės ėshtė shumė i shtrenjė pėr qytetarėt e Kosovės. Pagat janė shumė tė ulėta dhe ēmimi i bukės natyrshėm ndikon shumė nė familje. Pėr standardin qė ėshtė nė Kosovė, buka ėshtė shumė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shpallet gjendje emergjente pėr pyjet e Deēanit - Koha Ditore

Deēan, 13 gusht – Komuna e Deēanit me nė krye kryetarin Rasim Selmanaj nuk ka treguar aftėsi nė menaxhimin dhe mbrojtjen e pyjeve, edhe pse pėr njė kohė tė gjatė ėshtė kėrkuar qė Ministria pėrka
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kosovė, riformatohet qeveria - Top Channel

Ministrat e shkarkuar nga qeveria e Kosovės janė kthyer nė kabinetin e Hashim Thacit duke zėnė postet e zėvendėsministrave. Kėshtu, Emin Krasniqi ėshtė emėruar zė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Nėntė me tre - Gazeta Express

Kryeministri Hashim Thaēi ka emėruar nėntė zėvendėsministra tė rinj dhe ka shkarkuar tre tė vjetėr nė pėrfundim tė procesit tė riformatizimit tė kabinetit qeveritar. Nė njė njoftim tė lė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Emėrohen nėntėzėvendėsministra - BalkanWeb

PRISHTINE- Kryeministri Hashim Thaēi ka marrė vendim pėr emėrimin e nėntė zėvendėsministrave, nė vazhdėn e reformave afirmative qė ka ndėrmarrė Qeveria e qė kanė pėr qėllim shtimin e efikasitetit dhe
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kryhet riformatizimi - Gazeta Express

Qeveria e Kosovės publikoi sot vendimin pėr pėrfundimin e riformatizimit tė kabinetit qeveritar. Nė vendimin e lėshuar nga Zyra e Kryeministrit thuhet se duke u bazuar nė nenin 94, parag
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 17 ->17 0 total_found -> total_found 1 17 ->17 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhabir ->xhabir 0 docs[0] -> docs[0] 1 226 ->226 0 hits[0] -> hits[0] 1 375 ->375 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 morina ->morina 0 docs[1] -> docs[1] 1 1572 ->1572 0 hits[1] -> hits[1] 1 2695 ->2695

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos