Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhekson"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Porto tjeter fitore - Vizion Plus

brbrPorto ka fituar ne transferten e veshtire te Pacos de Ferreiras dhe i bashkohet me 6 pike te plota ne krye te renditjes skuadres se Vitoria Gimaraeshit Ne ndeshjen e vlefshme per javen e dyte te
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Starton kampionati Francez Porto e nis me fitore - Vizion Plus

brbrKa startuar te premten ne mbremje zyrtarisht sezoni futbollistik ne Portugali me sfiden e pare te kampionatit mes Portos dhe Maritimos Dragonjte e nisen kampionatin para tifozeve te tyre fituan 2
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Letra prekėse e babait tė sėmurė me kancer pėr vajzėn e tij - Ora News

Ka prekur mbarė botėn historia e njė babai, tė diagnostifikuar me kancer nė tru, (nė fazė terminale), i cili ndėrmori njė fushatė pėr tė siguruar fondet pėr mjekimin e vogėlushes sė tij, po me kanc
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dashuria qė nuk njeh kufij, letra e babait pėr vajzėn e tij me kancer - BalkanWeb

Njė letėr qė ka prekur mbarė botėn me masazhin qė pėrcjell! Dashuria e prindit nuk ka kufij. E tillė ėshtė dhe historia e njė babai tė diagnostifikuar me kancer nė tru, (nė fazė terminale), i cili ndė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ligji për legalizimet, komuniteti rom dhe egjiptian peticion në Presidencë - BalkanWeb

TIRANE - Miratimi në Kuvend i ndryshimeve në ligjin e legalizimeve, pa marrë parasysh kërkesat e komunitetit rom dhe egjiptian, i ka sjellë këta të fundit në dy
- Shtuar 5 muaj mė parė»La Decima apo La Primera? Sonte, pėrgjigjja - Gazeta Shqip

Reali dhe Atletiko luajnė nė Lisbonė njė finale unike qė do tė mbetet nė historinė e Ligės sė Kampioneve
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Letrat mė tė bujshme tė dorėheqjeve - Tirana Observer

Nga Papa Benedikti XVI, Stiv Xhobs e deri tek Barak Obama
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Pulp Fiction Si lindi njė fenomen filmi 20 vjet mė parė - Gazeta Shqip

Filmi i Kentin (Quentin) Tarantinos me zhanrin e tij famėkeq tronditi Festivalin e Kanės 20 vjet mė parė. Kjo ėshtė historia se si njė film i pavarur me kosto tė ulėt, u bė njė sensacion qė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kur francezėt u mposhtėn nė Vietnam - Gazeta Shqip

Gjashtėdhjetė vjet mė parė, trupat franceze u mposhtėn nga forcat vietnameze nė Dien Bien Phu. Siē shpjegon historiani Xhulian Xhekson (Julian Jackson), kjo ishte njė pikė kthese nė histori
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Juventusi test ndaj Lionit, Tevez synon rikthimin tek goli - Tirana Observer

Sot takimet e Europa Ligės, ja cilat janė formacionet e mundshme Nga Xhoi Malėsia
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Napoli Porto, formacionet e mundshme - Ora News

Pas humbjes njė javė mė parė nė “Do Dragao” pėrballė Portos, Napoli do tė kėrkojė sot nė mbrėmje pėrmbysjen e madhe pėr tė vijuar ėndrrėn e tij europiane.  Rafa Benitez beson te sulmues
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Femrat pėlqejnė meshkujt qė kėrcejnė sipas kėsaj teknike tė veēantė - Gazeta Shqip

Kėrkoni tė jeni njė kėrcimtar i mirė? Mjafton tė lėvizni siē duhet qafėn dhe gjunjėt dhe femrat do tju pėlqejnė Studimi
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Fakte interesante rreth lojės sė lotarisė dhe fituesve tė saj - Gazeta Shqip

Si njė formė argėtuese pėr tė vėnė nė provė fatin, shumė njerėz shpenzojnė miliona dollarė ēdo vit me shpresėn e fitimit tė ēmimit tė madh Kuriozitete Origjina e lota
- Shtuar 8 muaj mė parė


»SHBA, stuhi bore me "përmasa historike” - BalkanWeb

SHBA-Një stuhi vdekjeprurëse me përmasa historike ka ngujuar mijera njerëz në rrugët e ngrira, ndërsa ka lënë qindra te tjera pa energji elektrike në
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Shqiptari që zëvendëson Michael Jackson - IndeksiOnline

Ai ka përformuar vallëzimet e tij në podiume të famshme, para syve të shumë njerëzve, të cilët, pasi e kanë parë e kanë duartrokitur
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 316 ->316 0 total_found -> total_found 1 316 ->316 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhekson ->xhekson 0 docs[0] -> docs[0] 1 316 ->316 0 hits[0] -> hits[0] 1 666 ->666

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos