Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhemajli Haxhimustafa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Në zyrën e Idriz Vehapit pihet rakia dhe thithet duhani (FOTO) - IndeksiOnline

Derisa institucionet publike e kanë për obligim ligjor të ndërmarrin masat preventive kundër pirjes së duhanit me qëllim të ruajtjes dhe përmir&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Xhemajli Haxhimustafa: Deklarata e kryetarit e pa vërtetë - IndeksiOnline

( E plotësuar) Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit, Xhemajli Haxhimustafa pas leximit të dekalartës në media të Kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi i cil
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ambasada e SHBA-së kërkon zbatimin e ligjit për Hoçën e Madhe - IndeksiOnline

Përfaqësuesit e ambasadës së SHBA në Kosovë Tanya Urquieta, dhe Monica Bland, u pritën nga kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi. Në
- Shtuar 2 vite mė parė


»Haxhimustafa PDK eshte fituese - Gazeta Express

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1950 Vetem gjysme ore nga mbyllja e dyerve te qendrave te votimit drejtuesit e shtabit zgjedhor te PDK-se ne Rahovec kane thene se kandidati i tyre Xhela
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhemajli ->xhemajli 0 docs[0] -> docs[0] 1 552 ->552 0 hits[0] -> hits[0] 1 1038 ->1038 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 haxhimustafa ->haxhimustafa 0 docs[1] -> docs[1] 1 9 ->9 0 hits[1] -> hits[1] 1 15 ->15

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos