Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhenxhefil"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Frutat dhe perimet e vjeshtës - BalkanWeb

TIRANË-Frutat e perimet e vjeshtës janë burim i shkëlqyer i vitaminave dhe ndihmojnë për një trup e mendje të shëndoshë. Njihuni me vetitë e tyre
- Shtuar 2 muaj mė parė»Eleminim të dhjamit në zonën e barkut? Pini çaj me kanellë dhe xhenxhefil - BalkanWeb

TIRANË-Nuk vishni dot dicka të ngushtë sepse ju penalizon zona e dhjamit rreth barkut. Dhe keni të drejtë dhe të mendosh që është pjesa më e vësh
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Parandalimi i gripit tek shtatzënat - Shqiptarja.com

Gjatë shtatzënisë gruaja ndihet e lodhur, mund të ketë probleme me aneminë dhe tensionin e lartë. Të gjitha këto shtojnë rrezikun e prekjes nga gripi.
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Dobësohuni mekanellë dhe xhenxhefil - Shqiptarja.com

Çaji me kanellë ose me xhenxhefil është mënyra më e lehtë për të hequr dhjamin në zonën e barkut. Shumë këshilla mund t`iu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ushqimet, Çfarë dhe sa duhet të konsumojmë - BalkanWeb

Sa herë mund të tundoheni gjatë ditës kur bëhet fjalë për ushqimin? Dëshironi të hani dhe provoni gjithçka. Por ka një piramidë që na
- Shtuar 1 vit mė parė


»Piramida ushqimore, çfarë dhe sa duhet të hamë? - BalkanWeb

TIRANE - Sa herë mund të tunoheni gjatë ditës kur bëhet fjalë për ushqimin? Dëshironi të hani dhe provoni gjithçka. Por ka një piramidë q&
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pijet kundėr vapės - Gazeta Express

Nga Express mė 12 korrik 2011 nė ora 12:29 Ditėt e nxehta dhe piku i verės kanė ardhur dhe ekspertėt kanė sjellė disa pije, tė cilat janė shumė tė mira pėr tė luftuar vapėn. Ja
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sinoziti, cilat janë simptomat dhe si ta kurojmë - BalkanWeb

TIRANE-Mes shqetësimeve më të përhapura të sezonit të ftohtë të dimrit është edhe sinoziti. Sinoziti është inflamacioni kronik apo akut i fl
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dr Mikel Nakuēi: “Depilimi me lazer, metodė e rė dhe rezultative” - Ballkan

Autori i Lajmit: Denisa Kona Njeriu jo gjithnjė ėshtė i kėnaqur me trupin e tij. Njė nga pakėnaqėsitė qėndron tek shfaqja vend e pa vend e bulbeve tė qimeve, tė cilat gjatė gjithė k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kėshilla praktike pėr sėmundje tė stinės - Gazeta Express

Nuk duhet tė vraponi menjėherė nė barnatore sa herė qė keni kokėdhembje, mundime nė stomak, diarre apo puērra. Bari pėr probleme tė vogla shėndetėsore ndoshta gjendet nė dollapin e kuzhinės suaj.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Koktejet, kėnaqėsia e verės - Gazeta Shqip

Vera ėshtė gjithmonė periudha e artė e barmenėve, ėshtė koha kur fantazia e tyre nuk njeh kufij. Prej disa vitesh koktejet renditen nė listėn e artė tė pijeve nėpėr bare, diskoteka apo klube nate. Ask
- Shtuar 6 vite mė parė


»Receta dashurie - Gazeta Shqip

Sot ėshtė Shėn Valentini, dita perfekte pėr tė shijuar nė ēift pjatat qė ndezin ndjenjat dhe ngrohin zemrat. Tė pėrdorura qė nga Antikiteti, ushqimet afrodiziake shėrbejnė si stimuluese tė funksioneve
- Shtuar 6 vite mė parė


»Xhenifer Lopez spiunon bashkėshortin - Albania

Njė asistente ėshtė ngarkuar tė bėjė detektiven. Xhenifer Lopez ka zbuluar njė truk pėr tė marrė vesh gjithēka rreth tė shoqit, Mark Antoni. Ndėrsa ai ishte nė turne, ajo u kujdes qė tė mėson
- Shtuar 6 vite mė parė


»Mjekimi ushqimor: Ushqimet tė konsiderohen ilaēe - Ballkan

Autori i Lajmit: red.Nė kohėn e lashtė tė Kinės, njerėzit merrnin nga natyra e madhe ilaēe natyrore, duke formuar medicinėn kineze me karakteristikė tė veēuara. Kjo medicinė dhe farmaceutikė kinez
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 15 ->15 0 total_found -> total_found 1 15 ->15 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhenxhefil ->xhenxhefil 0 docs[0] -> docs[0] 1 15 ->15 0 hits[0] -> hits[0] 1 22 ->22

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos