Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhinxher"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Renie ne peshe me caj jeshil dhe xhinxher - News of Albania

Transmetuar me 11102014 - 1040 Foto ilustruese PUBLICITET Pa asnje me te voglin dyshim mund te thuhet se caji jeshil me xhinxher es
- Shtuar 2 javė mė parė


»Per te rene ne peshe ja nje kokteil teper i shijshem - News of Albania

Transmetuar me 29092014 - 1808 Foto ilustruese PUBLICITET br br Pergatitjabr br Ne nje liter me leng boronice 100 ne pamund
- Shtuar 4 javė mė parė


»Antibiotik në kushte të shtëpisë, një mrekulli - BalkanWeb

SHBA - Ky është antibiotiku më i mirë i krijuar në kushte të shtëpisë. Kjo pije duhet konsumuar për të forcuar sistemin imunitar, për të lar
- Shtuar 4 javė mė parė


»Renie ne peshe me kos dhe leng domate - News of Albania

Transmetuar me 29082014 - 1658 Foto ilustruese PUBLICITET Kilet e teperta dhe pesha jane bere nje problem madhor per nje pjese
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nje recete e thjeshte anti-celulit - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 1838 Foto ilustruese PUBLICITET shte e pamundur qe te gjejme nje person ne ditet e sotme i cili nuk ka degjua
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Duke kujtuar jetėn e ėmbėl - Shekulli

Roberto Chiesi nė njė bisedė pėr "La Dolce Vita" tė Fellinit nė 50-vjetorin e krijimit. Pas saj vjen pjesa mė fantastike, mė vizionare e kinemasė sė tij: "Qė nga kjo vepėr e deri te "La voce della
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kujtesė kinematografike pėr regjizorin italian Federiko Felini nė Pallatin e Kulturės - Ora News

Nė sallėn e sapo inauguruar "Nėnė Tereza" tė Pallatit tė Kulturės nė Tiranė, ka nisur kujtesa kinematografike e regjisorit tė famshėm italian Federiko Felinit tė "La Dolce Vita-s", nė 50 vjetorin e f
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ilaēet bimore pėr sėmundjet e organeve tė frymėmarrjes - Albania

Flet specialistja Mimoza Petani, pėr produktet bimore qė duhen pėrdorur. Si duhet tė mbrohemi dhe t’i trajtojmė problemet e frymėmarrjes Ulja e ndjeshme e temperaturave gjatė stinės sė vjeshtė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Sėmundjet e organeve tė frymėmarrjes dhe trajtimet bimore - Albania

Flet specialistja Mimoza Petani pėr ilaēet bimore qė duhen pėrdorur. Si duhet tė mbroheni dhe t’i trajtoni problemet e frymėmarrjes Me uljen e temperaturave gjatė stinės sė dimrit rritet rrezi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Shkaqet e sėmundjeve tė zorrėve dhe trajtimet bimore - Albania

Flet specialistja e mjekėsisė bimore Mimoza Petani Fryerja, kapslliku dhe dhimbja e barkut janė ērregullime gjithmonė e mė tė shpeshta, qė shpesh shfaqen nė mėnyrė tė alternuar dhe kapriēoze.
- Shtuar 6 vite mė parė


»90 tė rejat e fundit nga shkenca dhe mjekėsia pėr kurimin e sėmundjeve - Albania

Sa herė qė shkenca zbulon diēka tė re pėr kurimin e sėmundjeve hedh sytė pas pėr tė gjetur tė reja tė tjera pėr njė mjekim dhe trajtim sa mė tė saktė tė tyre. Madje, shpeshherė kurimi i tė gj
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhinxher ->xhinxher 0 docs[0] -> docs[0] 1 11 ->11 0 hits[0] -> hits[0] 1 17 ->17

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos