Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhon Kenedi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nuk ka Ebola nė Maqedoni, dalin analizat: Anglezi nuk vdiq nga virusi - Ora News

Nuk ka Ebola nė Maqedoni, kėshtu kanė informuar sot shėrbimet shėndetėsorė nė vend. Pasi kanė ardhur pėrfundimet e analizave nga Gjermania ėshtė vėrtetuar se viktima qė humbi jetėn pak ditė mė parė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama me hernie diskale anulon takimet ne Burrel - Panorama

e Marte 7 Tetor 20142125 pm brbrReagon Kryeministri Nuk kam asgje seriozebrSSSAbrASSKryeministri Rama ka anuluar dje viziten ne qytetin e Burrelit per shkak te nje problemi shende
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dinastitė e mallkuara qė panė fundin e lavdisė sė tyre - Tirana Observer

Nga Anjeli tek Kenedi, ja 13 familjet mė fatkeqe tė historisė  
- Shtuar 3 muaj mė parė»Daim Hiseni: Duke ma vënë revolen në kokë, më kidnapuan! - IndeksiOnline

Sekretari i Shoqatës së Kulturës Shqiptare në Maqedoni, Adrian Limani lajmëroi se mbrëmë ishtë arrestuar kryetari i Shoqatës së Kulturës
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rexhep Qosja:78 vitet e mia, mes luftërash, dhune e padrejtësish - BalkanWeb

TIRANE-Profesor Rexhep Qosja ka qenë dje në Tiranë për të festuar 78-vjetorin e lindjes dhe për të marrë pjesë në shfaqjen e dokumentarit kushtuar jet
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rama: Gjuha e kėrcėnuar nga gjysminjorantė e gjysmė tė ditur - Gazeta Shqip

DigitAlb dha premierėn e dokumentarit Rexhep Qosja, Rilindėsi i kohės sonė, realizuar nga gazetarja Rudina Xhunga. 78 vitet e njė akademiku, lindur nė Bjeshkėt e Nemuna e i rritur nė Rrafshin e Kos
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zbardhet vdekja e shekullit, ja si u vra ikona Merilin Monro - Tirana Observer

Bob Kenedi (Robert Kenedi) urdhėroi vrasjen e Merlin Monrosė me injeksion vdekjeprurės qė ta parandalonte kėtė tė fundit tė zbulonte lidhjen me Xhon Kenedin. Libri i ri duket se mė nė fund
- Shtuar 6 muaj mė parė


»10 filmat mė tė famshėm qė janė bazuar tek CIA - Tirana Observer

Rastet kur Hollivudi ka ngritur nė piedestal ose njollosur organizatėn sekrete  
- Shtuar 8 muaj mė parė


»CNN: 11 misteret mė tė mėdha tė historisė - Tirana Observer

Vdekje tė mistershme, vrasje, njerėz tė zhdukur, pėrbindėsha, etj
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Në ankand filmimi i seksit tresh mes vëllezërve Kenedi e Merilin Monro - BalkanWeb

SHBA-Një ish-truprojë i yjeve të Hollivudit, i kthyer në një koleksionist reliktesh, ka deklaruar se një regjistrim i një seksi tresh, mes JFK, RFK dhe Marilin Monro
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Shkrimtari: Receta e parapėlqyer e hamburgerit pėr Heminguejin - Gazeta Shqip

Njė letėr nė tė cilėn gruaja e Heminguejit tregon se si i pėlqen hamburgeri, u shpėtua falė ndėrhyrjes sė dy njerėzve tė pazakontė, Fidel Kastros dhe Kenedit. Receta e hamburgerit ėshtė po aq e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Gazeta qe vrau friken - News of Albania

Transmetuar me 05012014 - 2259 Mitro ela PUBLICITET Ne kerkim te kryeredaktorit une kisha biseduar edhe me Precin Si kandidature mund
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Fundet tragjike tė 10 liderėve modernė, nga Kenedi tek Ēausesku - Tirana Observer

Pse kėta udhėheqės patėn funde tragjike, cila ishte historia e tyre. Disa udhėheqės kanė pasur vdekje mė tragjike sesa tė tjerėt. Nė fakt, nė shumė momente historike dhe nė civilizi
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Une jam nga Berlini - Une jam pasues i Kenedit - Top Channel

Leonard BODURI - 22 nëntori i vitit 1963 nuk është një datë e zakonshme në historinë e njerëzimit. Presidenti më i dashur i të gjitha kohërave t&
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Unė jam nga Berlini- Unė jam pasues i Kenedit - Gazeta Shqip

Leonard Boduri 22 nėntori i vitit 1963 nuk ėshtė njė datė e zakonshme nė historinė e njerėzimit. Presidenti mė i dashur i tė gjitha kohėrave tė SHBA-sė u ekzekutua para syve tė sė gji
- Shtuar 11 muaj mė parė


»50 vjetori i vrasjes se ish presidentit amerikan Kennedy - ABC News

Autobusi që këto ditë po shëtit nëpër Dallas është një makinë e kohës. Brenda një ore përshkohen tre ditët që në në
- Shtuar 11 muaj mė parė


»50 vjetori i vrasjes sė ish presidentit amerikan Kennedy - misteri i pazgjidhur i asaj qė ndodhi nė 22 nėntor 1963 - Gazeta 55

22-11-2013 / Gazeta 55 Autobusi që këto ditë po shëtit nëpër Dallas është një makinë e kohës. Brenda një ore përshkohen tre
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kujtimet dashamirėse tė Minskut pėr Li Harvei Osvald - Gazeta Shqip

Li Havej Osvald ishte 20 vjeē kur u arratis nga SHBA-ja dhe jetoi nė Minsk tė Bashkimit Sovjetik. Nė kėtė qytet, njerėzit e mbajnė mend jo si vrasės, por si njė djalė tė mirė dhe ask
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Vrasja e Kenedit - Gazeta Shqip

Tė gjitha teoritė e konspiracionit pėrreth vrasjes sė Presidentit janė hedhur poshtė. Por njėra prej tyre u mbijeton ende tė gjitha analizave edhe 50 vjet pas ngjarjes sė Dallasit
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 282 ->282 0 total_found -> total_found 1 282 ->282 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhon ->xhon 0 docs[0] -> docs[0] 1 4771 ->4771 0 hits[0] -> hits[0] 1 6443 ->6443 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kenedi ->kenedi 0 docs[1] -> docs[1] 1 690 ->690 0 hits[1] -> hits[1] 1 1611 ->1611

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos