Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ylber Dogjani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pergjimet Kodheli ndryshon kreun e SHIU - Panorama

e Shtune 11 Tetor 20141253 pm Ne nje kohe qe ne ambientin politik dhe opinionin publik ka shperthyer debati per pergjimet e krereve te shtetit dhe deputeteve nga SHISH Ministria e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndërrohet kreu i SHIU-t, ikën Ylber Dogjani, vjen Neshet Shenaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjatë ditës së sotme është prezantuar dhe Drejtori më i ri i Agjensisë së Inteligjencës së Ushtrisë, Kolonel Neshet Shenaj. Ky i fundit k
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike para mediave, zėdhėnėsja e re e PD-
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike pėr here tė parė para media
- Shtuar 4 javė mė parė»Reformoi SHIU-n, Mbrojtja medaljevlerėsimi pėr nėnkolonelin e SHBA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Foto tė tjera Nė ambientet e Agjencisė sė Inteligjencės sė Mbrojtjes (ish-Shėrbimi Informativ Usht
- Shtuar 6 muaj mė parė»FA, emėrohen zėvendėsuesite 3 gjeneralėve tė shkarkuar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Nga 3 ceremonitė e ndryshme 3 gjeneralėt e shkarkuar: Zbuluam abuzimet e Imamit 3 gjeneralėt nė "Airport": Ngritėm zėrin pėr reforma Rama:Shkarkimi i gjeneralėve,v
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prezantohen në detyrat funksionale gjeneralët e rinj të Forcave të Armatosura - BalkanWeb

TIRANE - Shefi i Shtabit të Përgjithshëm i FA-së, gjeneralmajor Xhemal Gjunkshi, me ceremoni të veçanta ka prezantuar sot paradite komandantët e rinj të Forc&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prezantohen nė detyrat funksionale gjeneralėt e rinj tė Forcave tė Armatosura - Ora News

Shefi i Shtabit tė Pėrgjithshėm i FA, gjeneralmajor Xhemal Gjunkshi, me ceremoni tė veēanta ka prezantuar sot paradite komandantėt e rinj tė Forcės Ajrore, Brigadės sė Mbėshtetjes Rajonale dhe drej
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nishani, dekreton 4 gjeneralė tė rinj nė ushtrinė shqiptare - BalkanWeb

TIRANĖ- Presidenti i Republikės, Bujar Nishani, me propozim te Ministrit te Mbrojtjes, Arben Imami, ka dekretuar sot me datėn 24 qershor 2013, kater gjeneralė tė rinj pėr Forcat e Armatosura Shqiptare
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nishani dekreton me grada madhore 4 gjenerale - Shekulli

pPresidenti i Republikes Bujar Nishani ka dekretuar duke i dhene grada madhore 4 gjeneraleve te Forcave te Armatosura te Shqiperise Presidenti Nishani dekretoi kolonelin Piro Ahmetaj kolonelin Frederi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nishani dekreton dhënin e gradës madhore për 4 gjeneralë të FA - BalkanWeb

TIRANË- Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekretuar dhënien e gradës madhore 4 gjeneralë të Forcat të Armatosura të Shqipërisë. N&e
- Shtuar 1 vit mė parė


»PS e Kukesit, Rames: Kjo s’eshte rilindje, po shkaterrim - Koha Jonë

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, eshte pritur me protesta ne nisje te takimit te tij me socialistet e qytetit te Kukesit. Perpara salles ku do te zhvillohej takimi, dhjetera anetare te Partise
- Shtuar 2 vite mė parė


»Dogjani, Rames: Po percan PS - Koha Jonë

Ndryshimet ne kreun e Partise Socialiste te Kukesit, kane sjelle debate te ashpra mes kryesocialistit, Edi Rama dhe deputetit te ketij qarku, Asllan Dogjani. Ne mbledhjen e djeshme te Grupit Parlament
- Shtuar 2 vite mė parė


»Dogjani-Ramės: Po shkatėrron PS, nuk je i pazėvendėsueshėm - Gazeta 55

20-02-2013 / Gazeta 55 Replikat e forta në mbledhjen e grupit të PSKryetari Partisë Socialiste Edi Rama dhe deputeti socialist, Asllan Dogjani janë për
- Shtuar 2 vite mė parė


»Pėrplasjet nė PS, Rama: S’kam bėrėpresion, Dogjani: Greva mė sėmuri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama: Ekonomia sot gropė thithėse TIRANE - Ashtu sikurse ėshtė paralajmėruar mes kreut tė PS Edi Rama dhe deputetit tė qarkut tė Kukėsit, Asllan Dogjani janė s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Dogjani: Nuk lejon Ramen te beje pazare ne Kukes - Koha Jonë

Pas ceshtjes se delegimit te deputetit Asllan Dogjani, Partia Socialiste e Kukesit eshte perfshire ne debate te ashpra per drejtuesit e saj lokal. Rreth 250 anetare te kesaj partie ne Kukes, i kane de
- Shtuar 2 vite mė parė


»Malaj: Votimi i kryetarit tė ri tė bėhej pa u zvarritur nga kryesia - Gazeta 55

16-02-2013 / Gazeta 55 I deleguari i kryesisë në Kukës, Arben Malaj i bashkohet shqetësimit të deputetit Asllan DogjaniDogjani: Rama diktator i PS-s&eu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tre ligjet, letėr tė dytė PS-sė, Rama: E turpshme, fund pas 23 qershorit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Shkon nė 366 numri qė kanė firmosur Dje firmosėn pasardhėsit e firmėtarėve tė pavarėsisė Topalli peticion Ramės Dhunė intelektualėve, PD kundėr PS Artistėt firmosin pėr ve
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 51 ->51 0 total_found -> total_found 1 51 ->51 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ylber ->ylber 0 docs[0] -> docs[0] 1 1168 ->1168 0 hits[0] -> hits[0] 1 1568 ->1568 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 dogjani ->dogjani 0 docs[1] -> docs[1] 1 771 ->771 0 hits[1] -> hits[1] 1 1364 ->1364

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos