Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zamir Mane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ilir Meta u përgjua 700 herë. Edi Rama 200 herë! - IndeksiOnline

Një paranojë e pakufishme për kundërshtarët politikë brenda partisë dhe për rivalët e fortë përtej gardhit. Vetëm kështu mund t
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kur ta bėn Ēili inventarin (ose kurkėrkimi shkencor... kap majat) - Shqiptarja.com

Pak ditė mė parė nė mediet shqiptare u pėrhap me shpejtėsi njė studim, i cili sillte nė vėmendje 10 personat mė tė pasur nė vendin tonė. Lista bėnte pak pėrshtypje pasi ēėshtė e drejta qarkullon n
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dhjetė tė pasurit e Henri Ēilit?Gazeta zbulon kopjimet nė Google - Shqiptarja.com

Pak ditė mė parė nė mediet shqiptare u pėrhap me shpejtėsi njė studim, i cili sillte nė vėmendje 10 personat mė tė pasur nė vendin tonė. Lista bėnte pak pėrshtypje pasi ēėshtė e drejta qarkullon n
- Shtuar 5 muaj mė parė»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Debati nė grupin parlamentar tė PS: Rama: Votojmė Dedjen se kemi presion nga BE. Braēe: Ai ka ndarė para. Doshi: Qeveria po mbron Zamir Manen - Tirana Observer

Gazeta Panorama ka zbardhur debatin e bėrė nė mbledhjen e grupit parlamentar tė Partisė Socialiste me rastin e zgjedhjes sė Bashkim Dedja-s nė krye tė Gjykatės Kushtetuese.
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Doshi: Qeveria po mbron Zamir Manen. Rama: S’i rrëzojmë dot që sot koncesionet - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i PS-se, Tom Doshi ka akuzuar kryeministrin Rama dhe ministrat se jane duke mbeshtetur biznesmenet e PD-se. Gjate debatit te djeshem ne mbledhjen e grupit te PS-se, zbardhur sot i plot
- Shtuar 12 muaj mė parė»Kryebashkiaku Basha: Investimi prej 40 milion eurosh hap mijėra vende pune - Gazeta 55

10-10-2013 / Gazeta 55 Përfundon faza e parë e Parkut Logjistik të Tiranës. Presidenti i Balfin Group, Zamir Mane: “Është përfunduar vetëm nj&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lajmi/Deklarata e Tom Doshit: “Tė hetohen bizneset e Zamir Manes” - Gazeta 55

02-10-2013 / Gazeta 55 Burime të besueshme brenda grupit parlamentar Socialist konfirmuan dje për gazetën “55” klimën e vështirë për bizneset
- Shtuar 1 vit mė parė


»"Wealth-X": Zamir Mane,miliarderii parė i Shqipėrisė me 1,2 miliardė$ - Shqiptarja.com

TIRANĖ – “Wealth-X”, ndėrmarrje e trurit financiar me bazė nė Singapor, e specializuar nė identifikimin e tycoon-wve botėrorė mė tė pasur pėrllogarit se Zamir Mane ėshtė miliarderi i
- Shtuar 1 vit mė parė


»Arian Çani feston 45-vjetorin, puthje të çmendura me gruan - BalkanWeb

TIRANE-Një festë kompletndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim deri tani. I tillë ka qenë 45-vjetori i moderatorit të njohur Arian Çani, i cili mblodhi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bulqiza drejt vdekjes - Top Channel

Agjencia Kombëtare e Burimeve Natyrore lëshon alarmin se miniera e Bulqizës po shkon drejt mbylljes. Top Channel zotëron një dokument konfidencial të hartuar mbi baz&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kryeministri Berisha nė ceremoninė e inaugurimit tė nisjes sė punimeve tė Parku Logjistik i Tiranės   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha ishte i pranishëm sot, në ceremoninë e inaugurimit të nisjes së punimeve të Parku Logjistik i Tiran&
- Shtuar 3 vite mė parė
»Anėtarėt e KLD-sė, hua dhe cash nė vend tė transfertave bankare - Gazeta Shqip

Fatjona MejdiniIna Rama - Prokuroria e Pėrgjithshme, nė deklaratėn e saj tė pasu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Elvis Ēefa, dy apartamente dhe fitime nga automjetet - Gazeta Shqip

Fatjona MejdiniNumri dy i KLD ka blerė njė shtėpi tė re me vlerė 123 mijė euro te Mane TCI 
- Shtuar 3 vite mė parė»Tek Tegu, tek Tegu! - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 62 ->62 0 total_found -> total_found 1 62 ->62 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zamir ->zamir 0 docs[0] -> docs[0] 1 1439 ->1439 0 hits[0] -> hits[0] 1 2310 ->2310 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 mane ->mane 0 docs[1] -> docs[1] 1 703 ->703 0 hits[1] -> hits[1] 1 1144 ->1144

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos