Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zarzavatet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»INSTAT U rriten cmimet e ushqimeve dhe sherbimeve - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141448 pm Ne muajin gusht ushqimet kane kushtuar me shtrenjte dhe kjo rritje cmimesh duket se eshte balancuar me uljen te perimet dhe zarzavatet brĀ Instituti
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Dieta nordike celesi per te humbur peshe - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Te shendetshem dhe pa probleme me zemren 100 keshillat e mjekeve - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 2148 PUBLICITET Me poshte radhiten 100 keshilla qe jane projektuar nga mjeket per tu ndjekur ne meny
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vitamina qe duhet te jete ne ushqim per te forcuar syte - News of Albania

Transmetuar me 08082014 - 1732 Foto ilustruese PUBLICITET Nese doni sy shqiponje per gjithmone mjeket keshillojne te pasuroni d
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bllokada e Rusisė godet edhe Shqipėrinė - Gazeta Shqip

Sanksionet Mielli dhe zarzavatet  Nė Shqipėri kanė filluar tė llogariten efektet nė ekonomi tė sanksioneve ruse. Vendi ynė, kandidat pėr anėtar i Bashkimit Europian,
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zarzavatet dhe frutat ngrenė indeksin e ēmimeve - Gazeta Shqip

Nė korrik, perimet mė shtrenjtė. Rritje nė 1.8% krahasuar me 2013-n Zamir Alushi
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Njė ditė nė tregjet e Tiranės - Gazeta Shqip

Foto skandaloze tė kushteve higjieno-sanitare ku tregtohen ushqime  Shpresa Mezini
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Vlerat e frutave dhe perimeve sipas ngjyrave - BalkanWeb

TIRANE - Një dietë e shëndetshme konsiderohet një dietë e balancuar. Edhe brenda një grupi ushqimesh, siç janë frutat dhe perimet, marrja e balancuar e tyre &
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ja cfare lufton semundjet kronike - News of Albania

Transmetuar me 30062014 - 1859 Foto ilustruese PUBLICITET Njerezit qe konsumojne fruta dhe zarzavate jane me pak te ekspozuar ndaj semu
- Shtuar 4 muaj mė parė»Ushqimet që ju ndihmojnëpër të humbur peshë - Shqiptarja.com

Një studim i fundit nga Universiteti i Tel Aviv ka nxjerrë përfundimin se njerëzit që hanë një mëngjes me karbohidrate dhe proteina, ose që mund ta nisin m
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Humbisni disa Kg me dieten mesdhetare - Klan TV

0
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ylli Pango: "Zogu i Zi", vendi që mori emrin nga kabareja ku shihej "ajo vegla - BalkanWeb

TIRANE-Ditën e djeshme, Prof. Dr. Ylli Pango promovoi librin e tij "Zogu i Zi". Ky libër rrëfen historinë e një pjese të Tiranës të viteve '60-'70, parë me
- Shtuar 7 muaj mė parė
»5 menyra per te ngadalesuar plakjen - Klan TV

0 p p
- Shtuar 9 muaj mė parė


»8 keshilla qe ta mbyllni dimrin pa ju zene gripi - News of Albania

Transmetuar me 18012014 - 2241 Temperature mornica te ftohte qe nuk e duron teshtima hunde te bllokuara mungese ndjesie te nuhatjes trishtim i brendshem te g
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ushqimet qė ju japin mė shumė energji - Tema


- Shtuar 10 muaj mė parė


»Kompanitė e ushqimeve pakėsojnė kaloritė - Gazeta Shqip

Obeziteti Fushata vullnetare nė SHBA ndihmon nė pėrmirėsimin e shėndetit publik tė vendit
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Rriten cmimet e produkteve ushqimore - ABC News

Fundi i vitit per disa eshte periudhe shpenzimi per te tjere fitimi. As kete sezon konsumatoret ne kryeqytet nuk i kane shpetuar rritjes se cmimeve te produkteve ushqimore. Por cmimet nd
- Shtuar 10 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 307 ->307 0 total_found -> total_found 1 307 ->307 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zarzavatet ->zarzavatet 0 docs[0] -> docs[0] 1 307 ->307 0 hits[0] -> hits[0] 1 376 ->376

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos