Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zgjedhjet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Karolina e Veriut, shtet vendimtar pėr zgjedhjet - Zėri i Amerikės

Zgjedhjet pėr Kongresin amerikan do tė mbahen mė 4 nėntor dhe shumica e analistėve politikė parashikojnė se republikanėt kanė shanse shumė tė mira pėr tė fituar shumicėn nė Sen
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Presidenca Qendrueshmeria e shtetit tone po lekundet - Panorama

e Merkure 29 Tetor 20141312 pm p classwp-caption-text Presidentja e Kosoves Atifete JahjagabrbrNe deklaraten me te forte per situaten politike te deritanishme Presidenca e Kosoves
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Jahjaga kerkon dialog opozita ne Kosove nuk bindet - Vizion Plus

brbrNdonese zyra e presidentes se Kosoves konfirmon per vizion plus se po behen perpjekje per te ulur ne nje tryeze lideret e partive kryesore ne vend per zgjidhjen e krizes palet duken larg ne qendri
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama: Heqim fashėn 300 kWhnuk preken shtresat nė nevojė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO TIRANE- Heqja e fashės 300 kWh nuk do tė prekė ekonominė e pensionistėve kryefamiljar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Zgjedhja e presidentit në Rumani, ja kandidatët kryesorë - BalkanWeb

RUMANI-Rumania më 2 nëntor 2014 do të zhvillojë zgjedhjet presidenciale. Në listë për president janë 14 kandidatë që do të garojnë në r
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndalja e vjedhjes sė energjisė, gur themeli pėr Shqipėrinė europiane - Keshilli i Ministrave

Bashkėbisedim me pensionistėt dhe personat me aftėsi tė kufizuar: Mirėserdhėt, Siē jeni njoftuar ky ėshtė njė b
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PD hap garėn pėr drejtuesit e forumeve tė larta tė partisė - Ora News

Kryetari i Partisė Demokratike, z. Lulzim Basha, shpalli sot udhėzimin pėr procesin e aplikimit pėr konkurim, pėr drejtuesit e departamenteve dhe sekretariateve. Procesi i aplikimit fillon s
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Zgjedhjet kushtuan 4.1 milionë euro - IndeksiOnline

ā€‹Shefja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka, thotë se institucioni që ajo e drejton është e gatshme t’i organizojë zgjedhjet e jasht&eu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Do tė zhbėjmė Shqipėrinė informale me ēdo kusht - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme parlamentare: Nė kuadrin e diskutimit pėr ligjin pėr konsultimin pub
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ēfarė rrezikon Presidenti Obama nė zgjedhje - Zėri i Amerikės

Pėr presidentin Barack Obama zgjedhjet e mesit tė mandatit pėr Kongresin e ardhshėm, qė zhvilllohen tė martėn (4 nėntor), janė shumė tė rėndėsishme. Republikanėt janė duke u pė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Prirjet pėr tė ngritur sėrish kultin e individit tė Enverit - Gazeta 55

1997-a qé njė ngjarje rrėnimtare pėr t'i ēuar fatet e popullit tonė nė vitin zero. Preteksti pėr tė pėrftuar njė kryengritje tė armatosur bandat enveriste,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»A ka kush ta nxjerrė Kosovėn nga kriza e thellė politike? - Gazeta 55

Ka disa kohė qė nė shkrimet e mia kam vu ne spikamė lėshimet dhe gabimet e kėsaj klase politike. Dhe, nese dikush ka pasur rezerva karshi kėsaj, sigurisht
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kurti studentëve: PDK nuk ngopet me kryekuvendarin - IndeksiOnline

Në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, mbajti tubim me studentët e Universitetit të Prishtinës,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vetëvendosje e nis “fushatën zgjedhore” - IndeksiOnline

Fundi i krizës politike duket se është në fundin e saj. Ose brenda pak kohësh arrihet ndërtimi institucioneve të dala nga vota e 8 qershorit ose vendi shkon
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kurti: PDK ka vėnė nė lėvizje, Brovinėn, Hasanin dhe Jahjagen - Kosova Live 360

Lideri i Lėvizjes Vetėvendosje! Albin Kurti ka mbajtur tė enjten njė tubim nė Qendrėn e Studentėve nė Prishtinė ku ka diskutuar me studentėt e Universitetit tė P
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Jahjaga Zgjidhje politike per te evituar zgjedhjet e reja - Panorama

e Marte 28 Tetor 20141401 pm p classwp-caption-text Presidentja e Kosoves Atifete JahjagabrbrPresidentja e Kosoves Atifete Jaghjaga nje dite pasi PDK deklaroi se zgjedhjet e reja
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ukraine Pororshenko shpall fitoren Rusia e njeh - Panorama

e Marte 28 Tetor 20141359 pm Presidenti i Ukraines Petro Poroshenko do te nise bisedimet per koalicion pas fitores se partive properendimore ne zgjedhjet parlamentare te mbajtura
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rrefimi i Zogajt per Dhjetorin 90 Debati me 8220njerezit8221 e Ramiz Alise - Panorama

e Marte 28 Tetor 20141409 pm p classwp-caption-text Prec ZogajbrbrPrec Zogaj boton librin publicistik 8220Fillimet8221 nga UET PRESS brbrSi e sulmoi Shinasi Rama Sali BerishenĀ  T
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ngėrēi pėr Gjykatėn e LartėMeta: Pėrcaktoni kritere shtesė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO "Ligjet" rrėzojnė Nishanin pėr dy kandidaturat nė Gjykatėn e Lartė PDF - Fjala e plotė e Metes nė konference pėr mediat
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kryeministri Thaēi organizon pritje pėr sportistėt kosovarė me rastin e anėtarėsimit tė Komitetit Olimpik tė Kosovės nė Komitetin Olimpik Ndėrkombėtar: Do tė jemi sė bashku nė RIO 2016 - Kryeministria e Kosoves

Prishtinė, 28 tetor 2014 Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi ka organizuar sot njė pritje pėr sportistėt kosovarė, me rastin e pranimit tė Komitetit Oli
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 87727 ->87727 0 time -> time 1 0.037 ->0.037 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zgjedhjet ->zgjedhjet 0 docs[0] -> docs[0] 1 87727 ->87727 0 hits[0] -> hits[0] 1 177748 ->177748

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos