Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zgjidhje Martese"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Komunikimi sekreti per nje martese te lumtur - Klan TV

0 brbr SSSAbrASS brbrNese jeni ne fazen kur marredhenia juaj po kalon nje ngerc dhe mendoni se zgjidhja eshte te kaloni momente intime me partnerin jeni gabuarbrbr brbrE vetmja zgjidhje per te kaluar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Veliaj nė “Njerėz nė Fokus”: Dorėhiqem nėse PD vėrteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin - BalkanWeb

TIRANĖ-Cfarė ka ndryshuar gjatė njė vititme z Erjon Veliaj nė krye tė dikasterit tė Mirqėnies? Si i pergjigjet ai, akuzave te PD pėr dasmėn e tij? Por arsimi profesional, si po ecėn projekti i ministr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Antonia Young: Ju rrëfej gratë shqiptare që u bënë burra - BalkanWeb

TIRANE-Femrat vendosnin të qëndronin beqare gjithë jetën, që në moshë të re, duke pranuar të "bëheshin" meshkuj për të zëvendësuar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ceremonia: Ja se si tė organizoni njė dasmė origjinale - Gazeta Shqip

Nėse po kėrkoni qė tė organizoni njė dasmė tė veēantė, ne do tju japim propozimin mė interesant!
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Fier, rritet numri i divorceve, në 3muaj 170 padi për zgjidhje martese - Shqiptarja.com

FIER- Numri i divorceve në rrethin e Fierit është rritur ndjeshëm krahasuar me vitin e kaluar. Sipas avokatit Safet Haxhiraj vetëm në 3 muajt e parë t&e
- Shtuar 7 muaj mė parė


»10 vjet martese ne skenen e Teatrit Kombetar - ABC News

Marrëdhënia e evoluar e një çifti në ditët e sotme vjen në skenë nga regjisorja Inis Gjoni në komedinë"10 vjet martesë" shkruar nga H
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Burri dhunon ish-gruan nė dyerte Gjykatės sė Tiranės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO Tiranė, nėna godet djalin me tė meta /VD TIRANĖ - Dhuna nė familje ka  mbėrritur edhe nė dyert e Gjykatės sė Tiranės aty, ku liria e individit ėshtė mė e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tiranė, dhunon ish-gruan nė Gjykatė, shkak kujdestaria e fėmijės - Ora News

Rikthet dhuna ndaj grave nė ambjentet e gjykatės sė Tiranės. Burri ka rrahur gruan duke e qėlluar me shpulla nė sy tė gjykatėsit, pasi ai kishte vendosur pėr ti kaluar kujdestarinė e fėmijės gruas.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Xhelozia, burri vret nė rrugė ish-gruan. Gjykata: Ja pse e divorcuam ēiftin - BalkanWeb

TIRANĖ- Krimi brenda familjes ka tronditur sot opinionin publik nė kryeqytet. Ngjarje e rėndė ėshtė shėnuar rreth orės 10:00 tė mėngjesit nė rrugėn “Tefta Tashko”, kur njė grua ka mbetur v
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dhuna, babai në burg, nëna braktis 3 fëmijët. Gjyshërit: Na e mori djalin në qafë - BalkanWeb

TIRANE - “Duam që të lirohet djali dhe të vijë tek fëmijët e tij”. Këtë kërkon familja e 40-vjeçarit Durim (Kostandin) Zemzatja, i cili
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dhuna, babai nė burg, nėna braktis 3 fėmijėt. Gjyshėrit: Na e mori djalin nė qafė - BalkanWeb

TIRANE - “Duam qė tė lirohet djali dhe tė vijė tek fėmijėt e tij”. Kėtė kėrkon familja e 40-vjeēarit Durim (Kostandin) Zemzatja, i cili prej njė muaji e gjysmė qėndron nė qeli, i akuzuar p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nė Gjykatė... 'lekėt i dua paradhėnie' - Shekulli

Nėse krahason tarifėn pėr ngritjen e njė padie, me “hakėn e punės” sė kėrkuar nga psikologu/ja, sheh se vlera e saj ėshtė trefish. Aq mė shumė kjo vlerė tė duket abuzuese, nėse ke parasysh mėnyrėn
- Shtuar 2 vite mė parė


»Divorcohet pas 28 vitesh martesë - IndeksiOnline

Kompozitori i njohur shkodran, David Tukiçi, i cili së fundi bashkëpunoi me Inva Mulën për koncertin e saj për 29 Nëntor në Tiranë, ka firmosur para p
- Shtuar 2 vite mė parė


»Inis Gjoni ka vendosur të kthehet - BalkanWeb

Ka vendosur të kthehet. Ashtu siç vetëm ajo di të bëjë. Më e fortë se kurrë, me një shfaqje që do të mbahet mend gjatë. Një ekip
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mbetet ne burg bashkeshorti i dhunshem - Top Channel

Gjykata Penale e Tiranes e cilësoi të ligjshëm arrestimin e 35-vjeçarit Blerim Metaliaj, duke e lënë atë më masën e arrestit me burg pa afat.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rreh gruan ne zyren e Gjykates - Top Channel

Seanca e parë gjyqësore për t'i dhënë fund martesës ka përfunduar me dhunë mes çiftit dhe në prani të  gjyqtares së çës
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tiranė, burri rreh gruan pėrpara gjykatėses - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kreu i SHISH kėrkoi divorcin nga gruaja, pas mosmarrėveshjeve - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipProblemet – Marrėdhėniet bashkėshortore janė tronditur thellė, aq sa
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tarifat e shėrbimeve, gjoba zyrtare e shtetit - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipNė vitin 2011, qeveria ndėrmori disa vendime tė rėndėsishme pėr fatet e administrimit tė tė ardhurave pė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Familja ne shkaterrim - Top Channel

Mesatarisht, çdo ditë, pesë çifte i drejtohen Gjykatës së Tiranës me padi që kanë objekt zgjidhjen e martesës. Sipas statistikave të ofruar
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 169 ->169 0 total_found -> total_found 1 169 ->169 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zgjidhje ->zgjidhje 0 docs[0] -> docs[0] 1 40689 ->40689 0 hits[0] -> hits[0] 1 55654 ->55654 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 martese ->martese 0 docs[1] -> docs[1] 1 1718 ->1718 0 hits[1] -> hits[1] 1 2289 ->2289

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos