Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zogjani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Surroi në Vetëvendosje? - IndeksiOnline

Kohët e fundit kanë ndodhur dy takime ndërmjet Albin Kurtit dhe Veton Surroit. Takimet kanë ndodhur pas kohës së protestave që e bënë të munds
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PĖRFITIMI NĖ EMĖR TĖ UĒK-SĖ - Gazeta Shqip

NEKTAR ZOGJANI, GAZETAJNK Ish-luftėtarėt e UĒK-sė kushtėzojnė qytetarėt nė komuna tė ndryshme tė Kosovės qė tė paguajnė me para parkimin e veturave nė hapėsira publike. Ata
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Prishtine policia ende ne rektorat - Top Channel

Qendrimi i forcave të policisë në oborrin dhe përreth Rektoratit të Universitetit të Prishtinës edhe pse nuk kishte protesta ka nxitur një reaksion të orga
- Shtuar 9 muaj mė parė


»E sanojnë gypin - IndeksiOnline

(E plotesuar) Kontraktori i Komunës së Prishtinës ka arritur që të sanojë gypin. Deri në orët e mbrëmjes qytetarët janë furnizuar me uji
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pakësohet uji - IndeksiOnline

Reshjet e pakta atmosferike që kanë mbizotëruar gjatë dimrit, kanë ndikuar që niveli i ujit në dy liqenet artificiale prej nga furnizohet pothuajse gjysma e Kosov
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Ndale hajninë- zhvilloje shtetin” - IndeksiOnline

Ka përfunduar protesta e organizuar nga Grupi i Qytetarëve, për tu rikthyer përsëri në ditët në vazhdim. Njëri nga organizatorët, Yll Rugov
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rënie drastike e niveli të ujit në liqenet akumuluese - IndeksiOnline

Liqenet artificiale nga të cilat furnizohet ujësjellësi rajonal “Prishtina” e përmes tij edhe qytetarët e tetë komunave përreth që moti nuk kan&e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Borxhi i askujt - IndeksiOnline

Familjet sociale të Regjionit të Prishtinës, po shihen si barrë e madhe për Kompanitë Publike. Numri i rastërve sociale në nivel të Kompanis&eu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Inkasojnë milionat, s’kanë arka fiskale - IndeksiOnline

Fatos Shala Qarkullimi vjetor i tyre është milionësh. Nga shërbimet e tyre varet çdo qytetarë i Kosovës. Por, Korporata Energjetike e Kosovës (KEK)
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fakulteti Juridik i UP-së, fiton çmimin e katërt në një garë në Poloni - IndeksiOnline

Studentet e Fakultetit Juridik të UP-së, Arbëresha Zogjani, Besa Gashi, Mrika Gashi dhe Flaka Braha, fituese të vendit të katërt në mesin e shumë universitet
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nevoja e miratimit te ligjeve antikorrupsion ne Kosove - Deutsche Welle

Ne Kosove perfaqesues te shoqerise civile thone se lufta kunder korrupsionit dhe krimit te organizuar nuk mund te jete efektive nese nuk ka nje ligj qe mundeson konfiskimin e pasurise se fituar
- Shtuar 5 vite mė parė


»Mungesa e gjyqtarėve, mbi 200 mijė ēėshtje tė pazgjidhura nė Kosovė - News of Albania

Prishtinė, 3 qershor, NOA - Sistemi i drejtėsisė nė Kosovė vazhdon tė jetė njė ndėr sektorė mė tė kritikuar si mos-funksionues. Kjo thuhet nė raportet e shumė organizatave qė mo
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ballkani | 03.06.2010 - Deutsche Welle

Sistemi i drejtėsisė nė Kosovė vazhdon tė jetė njė ndėr sektorė mė tė kritikuar si mosfunksionues. Kjo thuhet nė raportet e shumė organizatave qė monitorojnė sistemin gjyqėsor nė Kosovė duke pė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ekspoart.40, njė dritare pėr artistėt - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaArtistja Majlinda Kelmendi e ka filluar karrierėn e saj nė Tiranė, ndėrsa e vazhdon ėndrrėn e pikturės nė Prishtinė. Pedagoge nė Fakultetin e Arteve, njė ndėr piktoret e mirėn
- Shtuar 5 vite mė parė


»Krenaria e Leartit - Gazeta Express

Nė Galerinė Expoart.40, tė premten mbrėma, u hap ekspozita personale e studentit 19-vjeēar, Leart Zogjani, me titull “Krenaria e tė qenit kosovar”.
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 15 ->15 0 total_found -> total_found 1 15 ->15 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zogjani ->zogjani 0 docs[0] -> docs[0] 1 15 ->15 0 hits[0] -> hits[0] 1 16 ->16

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos