Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zona Dh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»INUK vijon prishjen e ndertesave pa leje zonat ku do nderhyhet - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET br Tirane 29 shtator 2014 NOAal - Inspektorati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka bere me dije se edhe gjate dites se neserme do te vijoje aksioni per li
- Shtuar 1 ditė mė parė


»110 vegla të lashta muzikore të koleksionistit Mark Luli, në MHK - BalkanWeb

TIRANE- 110 vegla të ndryshme muzikore, pjesë e koleksionit të kompozitorit Mark Luli, janë prezantuar për publikun si vlera të çmuara të kulturës son&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Historia e Wayne Rooney me transplantin e flokeve - Klan TV

0 brbr brbrTransplanti i flokeve eshte metoda me e re e cila ka terhequr vemendje te gjere tek njerezit Tashme te gjithe jane njohur me rezultatet e transplantit te flokeve te futbollistit anglez Way
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Hong-Kong, mijëra protestueskundër Kinës, thirrje pro-demokracisë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO HONG KONG - Mijëra protestues pro-demokracisë kanë bllokuar rrugët e Hon
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tirane INUK aksion ne dy rruge kryesore - Vizion Plus

brbrInspektorati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka vijuar serish me prishjen e objekteve pa leje ne Tirane Kete here aksioni i policise eshte perqendruar ne rrugen e Durresit dhe tek zona e Berrylit ku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ēmimi i energjisė, Gjiknuri: Dombulojmė kostot e pensionistėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Ministria e Energjisė po analizon tė gjitha aplikimet nga kompanitė sa i takon kost
- Shtuar 1 ditė mė parė


»220 mln leke per qytetin e Lezhes Rama Projektet do te ndihmojne punesimin - Klan TV

0 brbr brbrNje investim prej 220 milion lekesh eshte parashikuar per trasformimin e qytetit te Lezhes nga buxheti i qeverise Bashkise se qytetit ne bashkepunim me fondin shqiptar te zhvillimitbrbr br
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Librat e Historisë e Gjegrafisë,deputeti grek i dërkon në Bruksel - Shqiptarja.com

Athina zyrtare nuk mund të rrijë dyarkryq për sa i përket korrigjimit të teksteve shkollore të  Historisë dhe Gjeografisë së Shqipërisë. Med
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Historia e Gjegrafia, deputetigrek ēon Shqipėrinė nė Bruksel - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nikolla: Ne nentor nisim bisedimet TIRANE - Athina zyrtare nuk mund tė rrijė dyarkryq pėr sa i pėr
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Korēė, shirat dėmtojnė dhjetėra hektarė me vreshtė - Ora News

Korēė-Shirat e shumte dhe lagėshtira e tejzgjatur e kėtij viti ka qenė faktori kryesor qe rreth 80% e vreshtave tė rrushit kanė shkuar dėm. Vete fermerėt pohojnė se ky ėshtė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reshjet e zgjatura dėmtojnė vreshtat, fermerėt e Voskopit: Nuk ka asnjė kokėrr rrush - Ora News

Korēė - Shirat dhe lagėshtira e tejzgjatur e kėtij viti ka qenė faktori kryesor qė rreth 80% e vreshtave tė rrushit kanė shkuar dėm. Fermerėt pohojnė se ky ėshtė viti i parė qė vre
- Shtuar 3 ditė mė parė


»INUK aksion ne lagjen Ali Demi - Vizion Plus

brbrAksioni i Inspektoratit Urbanistik Ndertimor Kombetar ne Tirane ka rinisur kete fillim jave ne rrugen qe lidh lagjen Ali Demi me unazen Ne te dyja krahet e ketij segmenti rrugor jane prishur 30 ob
- Shtuar 3 ditė mė parė


»7 ushtare te vrare nga separatistet ne Ukraine - Klan TV

0 brbr brbr7 ushtare ukrainas mbeten te vrare nga nje sulm i separatisteve ndaj nje njesie mjetesh te blinduara ne afersi te aeroportit te Donjeckut ne lindje te venditbrbr brbrLajmi eshte konfirmuar
- Shtuar 3 ditė mė parė


»“Bėnja nė rrezik”, Frashėri: Zonė e mbrojtur me ligj. Shehu: Punimet e HEC-it nuk ndikojnė - BalkanWeb

TIRANĖ- Ēėshtja e tharjes sė banjave termale tė Bėnjės dhe rreziku qė u kanoset nga ndėrtimi i hidrocentralit tė Langaricės u trajtua nė emisionin “Njerėz nė Fokus” tė gazetares Ola Bruko.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lirie Kajtazi: Hallall PDK-së, Arben Gashi i ‘lujti’ fjalët - IndeksiOnline

Lirie Kajtazi, kryetare e Forumit të Gruas së LDK së në një intervistë në Zona B të Klan Kosovës, tha se legjislatura nuk do të jetë jet&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Paqe ne derbin pa tifoze Tirana e Partizani ne krye - Panorama

e Shtune 27 Shtator 20141423 pm p classwp-caption-text Foto nga ndeshja Tirana-PartizanibrbrBardheblute dhe te kuqte ndajne nga nje pike Ā brbrSkuadrat mbeten me pike te barabarta
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Asgjė tjetėr veē objektit tė kultit - Keshilli i Ministrave

Sot, e pashė tė udhės qė tė bėjmė kėtė komunikim, duke patur parasysh rėndėsinė e vendimeve tė sapomarra nga Kėshilli Kombėtar i Territorit, n
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Qeveria, Task - Forcė pėr mbrojtjen mjedisore dhe rehabilitimin e territorit - Keshilli i Ministrave

Pas mbledhjes sė radhės sė Kėshillit tė Ministrave, nė emėr tė qeverisė Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri, bėri tė ditur pėr mediat d
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Konsultimet Qeveritare rreth politikave pėr zhvillim nė vijim tė formėsimit tė mėtejshėm tė Bashkėpunimit Ekonomik mes Gjermanisė dhe Shqipėrisė - Keshilli i Ministrave

Gjermania ėshtė angazhuar nė terma afatgjatė pėr tė mbėshtetur Shqipėrinė nė zhvillimin e saj ekonomik. Gjatė Konsultimeve Qeveritare rreth po
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ja e vėrteta e armėve kimike - Keshilli i Ministrave

Nė 11 shtatorin e saposhkuar, kur i'u drejtova parlamentit pėr programin e qeverisė sė re, e nisa fjalėn time me tragjedinė e kullave binjake
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 31653 ->31653 0 time -> time 1 0.034 ->0.034 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zona ->zona 0 docs[0] -> docs[0] 1 31653 ->31653 0 hits[0] -> hits[0] 1 44416 ->44416

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos