Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zoti Rama"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Neser ngjarje pasneser histori - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141225 pm PRE ZOGAJbrbrĀ Ā  Shqiperia futet neser ne xhiron e lajmeve te botes me dy te vecanta qe pak vende i kane qe ne bursen e vlerave dikush mund ti ko
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Luniku: Është tronditur besimi tek Banka - Zėri i Amerikės

Ish-guvernatori i Bankƫs sƫ Shqipƫrisƫ, Kristaq Luniku thotƫ se me ngjarjet e fundit, Bankƫs Qendrore i ƫshtƫ dƫmtuar besueshmƫria dhe se duhet punuar pƫr ta rikthyer sa mƫ shpejt
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Luniku: Është tronditur besimi tek Banka e Shqipërisë - BalkanWeb

SHBA-Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Kristaq Luniku thotë se me ngjarjet e fundit, Bankës Qendrore i është dëmtuar besueshmëria dhe se duhet p
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Luniku: Është tronditur besimi tek Banka e Shqipërisë - Zėri i Amerikės

Ish-guvernatori i Bankƫs sƫ Shqipƫrisƫ, Kristaq Luniku thotƫ se me ngjarjet e fundit, Bankƫs Qendrore i ƫshtƫ dƫmtuar besueshmƫria dhe se duhet punuar pƫr ta rikthyer sa mƫ shpejt
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Fullanin e arrestoi Rama, kryeprokurori ishte jashtė vendit - BalkanWeb

TIRANĖ-Ish-kryeministri Sali Berisha sot nė televizionin News24, nė emisionin “Studio e Hapur” pėrballė Eni Vasilit pėrgjigjet pėr cėshtje tė ndryshme qė po trazojnė jetėn politike shqipta
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Viti i pare i Edi Rames - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141230 pm ROLAND QAFOKUbrbrĀ Ā  Edi Rama nuk e ka me ate entuziazmin naiv te mbremjes se 15 shtatorit 2013 teksa krani i nje kamere me regji qendrore kalonte
- Shtuar 7 ditė mė parė


»"Pesha e kohës sonë po e drobit shqiptarin!" - BalkanWeb

Intervistë e shkrimtarit të njohur Zija Çela realizuar për "Milosao". Si e shikon shkrimtari shoqërinë shqiptare të ditëve tona, paradokset e saj dhe sfidat m
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Seriali diabolik i gropes se thesarit - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 1929 Nga Aleksander ipabr br Nje nder pyetjet me te shpeshta qe te vjen nder mend per ceshtjen e parave te vjedhura nga brenda ne
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vizita e Papės, nisi dhe lyerja e shtyllave tė Bulevardit- FOTO - BalkanWeb

TIRANE-Investimi nė Tiranė me rastin e ardhjes sė Papa Franceskut shkon fiks me shprehjen ‘Zoti ju shtoftė inatin’. Vizita e Papa Franceskut nė Tiranė ka vėnė nė lėvizje si qeverinė ashtu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha: Dosja 'Top Secret' e BSH nė duart e trafikantėve. Meksi: Tė frymėzoi Demi Moore! - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi sot, siē shprehet ai, dosjen “Top Sekret” tė Bankės sė Shtetit, e cila ka rėnė nė duart e trafikantėve, vrasėsve dhe hajdutėve tė Parlamentit
- Shtuar 1 javė mė parė»"Rruga e Arbrit", Rama: Shqipėria dhe Kina drejt pėrfundimit tė marrėveshjes -VIDEO - BalkanWeb

KINE-Qeveria shqiptare ėshtė duke pėrfunduar njė marrėveshje pėr financimin e ndėrtimit tė Rrugės sė Arbrit. Kryeministri Edi Rama i tha CRI Shqip se ai ka biseduar pėr kėtė ēėshtje me homologun kinez
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kryeministri Rama viziton Universitetin e Tianjinit - BalkanWeb

KINE-Në kuadër të vizitës së tij në Kinë, kryeministri Rama ka mbajtur një fjalim në Universitetin e Tianjinit. “Në Universitetin e Tianjinit p&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Shqiperia e Kina kane nje histori shume komplekse - Shekulli

brbrFjalimi i kryeministrit Edi Rama ne ligjiraten e mbajtur ne Universitetin e Financave dhe Ekonomise te Tianjinitbrbr brbr- Kam kenaqesine qe ndodhem ketu ne kete det te madh te dijes te njohur jo
- Shtuar 1 javė mė parė


»Me protestuesit apo fasade e oligarkise ne Kuvend - Panorama

e Merkure 10 Shtator 20141237 pm KASTRIOT ISLAMIbrbrĀ  Ne Samitin e Sigurise se Mynihut MSC me rastin e celebrimit te 50-vjetorit Sekretari Amerikan i Shtetit John Kerry mbajti n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama takon homologun kinez - Vizion Plus

brbrKina do te mbeshtese Shqiperine ne zhvillimin e fushes se energjise infrastruktures arsimit dhe ekonomise Zotimi vjen nga kryeministri i Kines Li Keqiang i cili priti ne nje takim homologun shqipt
- Shtuar 2 javė mė parė


»Skandali i BSH, ekspertėt: Vjedhja mė e madhe sa u deklarua, por nuk ka vend pėr panik - BalkanWeb

TIRANĖ- Skandali i vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit, u diskutua sot nga katėr ekspert ekonomie nė emisionin “Tė bėsh ekonomi” tė drejtuar nga moderatorja Aurora Sulēe.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Skandali i BSH, ekspertėt: Jo njė guvernator tė huaj, por me mbėshtetje ndėrkombėtare - BalkanWeb

TIRANĖ- Skandali i vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit, u diskutua sot nga katėr ekspert ekonomie nė emisionin “Tė bėsh ekonomi” tė drejtuar nga moderatorja Aurora Sulēe.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vjedhja nė BSH, Adrian Civici jep dorėheqjen. Guvernatorja Gjoni dėshmon nė Prokurori - BalkanWeb

TIRANĖ-Adrian Civici, ka dhėnė sot dorėheqjen nga detyra e Anėtarit tė Kėshillit Mbikqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė. Nė njė letėr drejtuar Kuvendit, zoti Civici ka depozituar dorėheqjen, duke dhėnė shp
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 12120 ->12120 0 time -> time 1 0.019 ->0.019 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zoti ->zoti 0 docs[0] -> docs[0] 1 53930 ->53930 0 hits[0] -> hits[0] 1 97086 ->97086 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rama ->rama 0 docs[1] -> docs[1] 1 98051 ->98051 0 hits[1] -> hits[1] 1 324417 ->324417

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos