Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zyra Permbarimore Tirane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hetime ne Kosove per pasurite e zyrtareve - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141232 pm p classwp-caption-text Kreu i ILDKP Shkelqim GanajbrbrZyrtaret e larte shqiptare apo dhe politikanet perdorin Aeroportin e Prishtines per udhetimet
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Hiqen licencat e dy noterėve Gjoba shtatė pėrmbaruesve - Shqiptarja.com

TIRANE - Ministria e Drejtėsisė ka gjobitur shtatė pėrmbarues privatė qė ushtronin detyrėn nė Tiranė, Durrės dhe Elbasan. Gjobat, qė erdhėn si rezultat i shkeljeve tė evidentuara, variojnė nga 30 mijė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vendimi te paguhen demshperblimet e punonjesve - Shekulli

Gjykata Kushtetuese detyron institucionet qe te paguajne demshperblimet dhe parate e prapambetura per punonjesit TIRAN- Titullareve te institucioneve do tiu duhet ti bejne mire lloga
- Shtuar 4 vite mė parė


»"Kredite e keqija" prekin bankat shqiptare - Koha Jonë

Kredite e keqija qe kane prekur bankat, nuk vijne vetem nga njerez me veshtiresi ekonomike, por edhe nga zyrtare shteterore qe shperfillin kontratat me bankat e nivelit te dyte, duke mos likuiduar vle
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.023 ->0.023 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zyra ->zyra 0 docs[0] -> docs[0] 1 25123 ->25123 0 hits[0] -> hits[0] 1 32328 ->32328 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 permbarimore ->permbarimore 0 docs[1] -> docs[1] 1 44 ->44 0 hits[1] -> hits[1] 1 83 ->83 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 tirane ->tirane 0 docs[2] -> docs[2] 1 92683 ->92683 0 hits[2] -> hits[2] 1 115585 ->115585

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos