Librazhd, aksident n garn me motorra

Njė aksident i rėndė me pasojė vdekjen ka ndodhur nė Librazhd. Erjon Vrioni 20 vjec nga Shijaku ka humbur jetėn aksidentalisht pasi ėshtė pėrplasur gjatė njė gare me motorra.

Sipas burimeve policore, mesohet se 20-vjecari ka qene pasagjer ne motorrin e shokut dhe gjate gares drejtuesi i motorrit ka humbur kontrollin dhe eshte perpalsur me dy motocikleta.

Keshtu trupi i te riut eshte hedhur disa metra larg gjate perplasjes dhe ka rene pa ndjenja disa metra larg nga vendi i ngjarjes. Menjehere ne vendngjarje kane shkuar sherbimet policore dhe kane derguar te riun ne spital por ai nuk ka mundur te mbijetoje pertej plageve te renda qe kishte marre ne trup.

Ne gare merrnin pjese 20 motorra dhe ngjarja ka ndodhor ne Dragostinje te Librazhdit. Gjate ketij aksidenti jane demtuar edhe dy te rinj qe ishin pjese e ketij grup,por emrat e tyre nuk dihen.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Top Channel

Publikuar nga: Top Channel

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos