Legalizimet, lista e plotė me 2575 emrat pėr Tiranėn

Autori i Lajmit: Redaksia


Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit tė Zonave, Ndėrtimeve Informale (ALUIZNI) ka shpallur dje listėn me mbi 2575 emra tė familjeve qė kanė pasuri pėr legalizim nė zonėn e komunės sė Kazmės tė rrethit Tiranė. Lista qė ju gjeni mė poshtė tė plotė, ka nė pėrbėrje pasuritė qė ALUIZNI u ka pėrfunduar dokumentacionin tekniko-ligjor te kalimit te pronėsisė te parcelės ndėrtimore. Qytetaret e listuar qė dėshirojnė tė shlyejnė detyrimet me bono privatizimi (letra me vlerė), nė pėrputhje me grafikun e miratuar, tė paraqiten pranė Zyrave tė Drejtorisė Rajonale Tiranė pėr tė dorėzuar kėrkesėn pėr mėnyrėn e pagesės sipas pėrcaktimeve tė ligjit tė letrave me vlerė apo bono privatizimi. Ky formular gjendet edhe nė ėebsite-in e drejtorisė sė pėrgjithshme tė ALUIZNIT www.aluizni.gov.al

Emrat i gjeni ne numrin e sotem te gazetes Ballkan

Ky lajm ėshtė publikuar: 22/04/2010

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ballkan

Publikuar nga: Ballkan

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos