Konsullata e Kosovės nė Frankfurt nė objekt tė ri

Konsullata e Republikės sė Kosovės nė Stuttgart tė Gjermanisė, tash e tutje do tė punojė edhe zyrtarisht nė objektin e saj, nė ballė tė sė cilės do tė valojė flamuri shtetėror i Kosovės.

Konsullata e shtetit tonė nė Stuttgart edhe pse qė prej disa muajsh ka punuar, ajo ende nuk e kishte njė objekt tė vetin, ka njoftuar konsullata nėpėrmes njė njoftimi pėr shtyp.

Pėr tė gjithė tė interesuarit, kjo ėshtė adresa, telefoni, telefaksi dhe posta elektronike e Konsullatės:
Konsullata e Republikės sė Kosovės
Johannes Str.47b. 70176 Stuttgart
Tel.+49(0)711627677-0.
Fax.+49(0)71162767729.
E-mail: Consulate.Stutgart@ks-gov.net

Orari i punės sė konsullatės ėshtė nga e hėna deri tė premte, prej orės 9 deri nė 15.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Express

Publikuar nga: Gazeta Express

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos