Skenat e nxehta ēensurojnė klipin e Tingullit 3nt dhe Ermal FejzullahutInteresi i madh pėr publikimin e klipeve tė reja ka filluar qėkur, ndėrkohė njė surprizė e re po vjen nga rep grupi Tingulli 3nt dhe Ermal Fejzullahu. Kėnga titullohet “I kom” ndėrsa kėsaj kėnge i paraprin dhe njė klip shumė i nxehtė i realizuar nė bregdetin shqiptar. Interesimi i fansave pėr tė shijuar klipin ėshtė i madh, pasi ka vetėm pak ditė qė ėshtė hedhur nė qarkullim dhe klipi ka marrė komente pozivite. Ajo qė dallohet mė shumė nė klip janė femrat e zhveshura dhe skenat e nxehta, bjondet qė po ēmendin Getin, Agonin dhe Ermalin. Fansat janė tė interesuar tė shohin situatat e nxehta kur Ermali thotė “Nėse nuk ke femėr, hajde se tepėr i kam dy ”, ndėrsa qėndron i rrethuar nga disa vajza sexy. Kėnga do t’i paraprijė albumit tė ri tė Tingullit 3nt, qė mban emrin “Uragani”, qė do tė pėrmbajė 12 kėngė, duetin me Ermalin dhe Tunėn, ndėrsa njė kėngė do t’i kushtohet edhe Noizyt si kundėrpėrgjigje pasi ky i fundit ka “sharė” pjestarėt e rep grupit. Duke u bazuar nė skenat e klipit, ky projekt sjell pėrsėri nė siklet televizionet kombėtare tė Kosovės, siē bėri boom dhe klipi i Nora Istrefit. Flitet se ky klip edhe pse veror dhe i nxehtė do tė trasmetohet rrallė ose vetėm nė orėt e vona tė natės, tregojnė burime tė informuara pranė redaktorėve tė muzikės nė kėto televizione. Kjo kėngė e bėn “In” Ermalin pasi njė kohė tė gjatė ai nuk ka publikuar asnjė hit, ndėrsa albumi i tij qė publikoi kohė mė parė nė njė farė mėnyre dėshtoi. Ndėrsa Tingulli 3nt nga fundi i muajit qė shkoi ka filluar njė turne me koncerte nė Strugė, Ferizaj, Pejė, Velipojė dhe Ulqin. Kurse, sa i pėrket Getoarit tashmė dihet se ėshtė ndarė nga e dashura e tij, kurse nėpėr lokalet e Prishtinės ėshtė parė i shoqėruar nga njė bjonde. bl. re

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Panorama

Publikuar nga: Panorama

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos