Horoskopi ditor (7 gusht)

Dashi
21 mars- 20 prill

Nėse ndihet i hidhėruar nė dikė kjo nuk do tė thotė qė duhet ti acaroni ndjenjat e juaja.

Demi
21 prill- 21 maj

Shėrbimet, nė makinė, trup shtėpi apo nė llogarinė e juaj bankare do tė jenė shumė efektive. Ditė e mirė pėr t’u kujdesur pėr tė gjitha.

Binjakėt
22 maj- 21 qershor

Kombinoni tė gjitha format e buxhetit nė kuptim qė tė keni para tė mjaftueshme pėr tė shkuar diku nė pushime sot.

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Ēdo fund ka edhe njė fillim tė rin. Bėhuni gati pėr njė sfidė tė vogėl qė do tė filloj sot pėr tė filluar suksesin e mėtejshėm.

Luani
23 korrik- 22 gusht

Thashethemet e kėqija por edhe diskutimet pėr moralin do tė jenė nė qendėr tė vėmendjes pėr personat e lindur nė kėtė shenjė.

Virgjėresha
23 gusht- 22 shtator

Arritjet dhe improvizimet janė ato qė keni nevojė pėr t;i arritur sot. Yjet ju sugjerojnė qė tė jeni tė vėrtetė sidomos nė aspektin profesional.

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Do tė keni dy aspekte tė ndryshme nė kėtė ditė. Zgjidhni ato qė dėshironi t’i keni dhe nė fund veproni.

Akrepi
23 tetor- 21 nėntor

Do tė keni bashkėbisedim tė lodhshėm dhe tė panevojshėm. Njė bisedim i vogėl nuk ėshtė i keq. Shoqėrohuni mė shumė.

Shigjetari
22 nėntor- 21 dhjetor

Shikoni orarin e juaj dhe vendosni pėr atė qė doni. Duhet tė jeni me fleksibil sidomos pėr t’ju ikur gjėrave tė kėqija.

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Duhet qė tė jeni mė i qartė nė idetė qė keni. Besoni mė shumė nė shokėt dhe kolegėt dhe do tė arrini sukses.

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Do tė keni shumė pėrgjegjėsi sot nė mėngjes por ato do t’i tejkaloni mė vonė ku do gjeni kohė pėr relaksim dhe punė.

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Koha pėr argėtim. Merrni njė libėr tė kuzhinės dhe bėni gjellėn qė ju pėlqen mė sė shumti. Tėrė kėtė bėjeni me familje.


 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Express

Publikuar nga: Gazeta Express

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos