Lista perfundimtare e zgjedhesve shpallet online

Drejtoria e Pergjithshme e Gjendjes Civile ka shpallur sot listen perfundimtare te zgjedhesve per organet e qeverisjes vendore ne zgjedhjet e 8 majit. Lista perfundimtare e zgjedhesve eshte shpallur ne forme elektronike ne faqen zyrtare te internetit te Ministrise se Brendshme moi.gov.al faqen zyrtare te internetit te Komisionit Qendror te Zgjedhjeve cec.org.al dhe ne faqen zyrtare te Drejtorise se Pergjithshme te Gjendjes Civile dpgjc.moi.gov.al. 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Shekulli

Publikuar nga: Shekulli

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos