Could not find match

21-vjeēarja, seks me 5 adoleshentė nė njė stacioni treni

Njė 21-vjeēare ka kryer marrėdhėnie seksuale me pesė fėmijė shkolle – nė ambient publik ku kalonin trenat.

Udhėtarėt e shokuar i kanė telefonuar policisė, e cili arrestoi nė vendngjarje Samantha Armstrong, 21 vjeē.

Tre nga djemtė tė cilėt ishin rreth 15 apo 16 vjeē – u pyetėn, por dy tė tjerėt ikėn.

Duhanpirėsja Armstrong ishte afruar nė rrugė dhe i kishte pyetur djemtė : “A dėshironi tė keni marrėdhėnie seksuale me mua?”

Djemtė gėzueshėm kishin ndjekur atė dhe kishin shkuar pas njė ndėrtese pranė njė linjė hekurudhore nė Abbey Wood, Londėr e Jugut. Ajo pastaj kishte kryer marrėdhėnie seksuale me secilin prej tyre.

Armstrong, nga Gravesend, Kent, kishte shfaqur shenja nervozizmi nė bankėn e tė akuzuarve nė Gjykatėn e Greenwich, nė Londrėn Jug-Lindore, ku ajo e pranoi se ka kryer marrėdhėnie seksuale nė publik dhe se posedonte kanabis.

Njė psikolog ka thėnė se Armstrong ka “vėshtirėsi pėr tė vlerėsuar se ēfarė ėshtė sjellja e duhur”, por nuk ishte e sėmurė mendore. Avokati i saj Tatinder Sohkal tha: “Asaj i mungon vetėbesimi dhe vetė-respekti.”

Gjyqtari Angus Hamilton ka shtyrė dėnimin deri nė 16 maj.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Tema

Publikuar nga: Tema

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos