Mallakaster vritet me arme gjahu nje 45 vjecar

Një 45- vjecar nga fshati Drizar i Mallakastrës eshte vrare sot rreth ores 14.00 nga nje 43 vjecar nga fshati Pocem, me armë gjahu.

Sipas informacioneve të policisë, "rreth orës 14.00 të ditës së sotme, Lefter Malaj ka qëlluar me armë gjahu mbi 45 vjecarin Asqeri Myrtaj, duke i marrë atij jetën”.

Të njëjtat burime pohojnë se nga hetimet paraprake mësohet se vrasja ka ndodhur për arësye hasmërie. “Autori i krimit u kap rreth një orë pas kryerjes së vrasjes”, pohojnë burimet policore.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

ABC News

Publikuar nga: ABC News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos