Elbasan, fshati Kuqan prej 5 ditėsh pa ujė

Fshati Kuqan në rrethin e Elbasanit, vuan mungesën e ujit të pijshëm dhe mungesën e energjisë elektrike.

Prej 5 ditësh banorët e këtij fshati nuk kanë ujë të pijshëm, ndërsa prej 3 orësh ata janë pa energji elektrike. Fshati Kuqan, ndodhet në Komunën e Shirgjanit të rrethit të Elbasanit.
 

Ndërsa nuk dihen shkaqet e ndërprerjes së ujit të pijshëm dhe energjisë elektrike në këtë fshat. Nuk ka ende asnjë reagim nga përfaqësuesit e institucioneve përkatëse.
 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos