Parashikimi i motit, 10 ditė tė ftohta por me diell

Mot me diell, por i ftohtë. Pas reshjeve të dendura të shiut rikthehet dielli, por temperaturat pritet që të jenë në vlera të ulëta.

Gjatë kësaj fundjave por edhe në 10 ditët në vazhdim qytetarët duhet që të vishen trashë, pasi pritet që të ketë temperatura që do të mbërrijnë edhe nën zero.

Lajda Porja metorologe pranë MeteoAlb shprehet se deri në datën 15 në vendin tonë do të jetë mot i qëndrueshëm.
 

Në 15 ditëshin e dytë të muajit janar ndërkohë parashikohet që të rikthehen reshjet me intensitet që përcaktohet si një situatë normale për këtë këtë muaj.

 

 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos