Pensionet e ish-ushtarakėve, 113 emrat qė marrin paratė

Instituti i Sigurimeve Shoqėrore ka pėrfunduar me llogaritjen dhe pėrcaktimin e masės sė pėrfitimit edhe pėr 113 ish-ushtarakė. Gazeta publikon sot emrat e atyre qė u ėshtė lidhur pėrfitimi qė nė datėn 30 mars dhe qė mund ta tėrheqin atė nga llogaritė e tyre. Pjesa mė e madhe e pėrfitimeve janė pensione suplementare pleqėrie dhe mė pak pensione tė parakohshme.

Emėr         Mbiemėr
Abaz    Pasha
Agim    Murtaj
Agim     Trushi
Albert    Xhafa
Alfred    Shehaj
Artan    Hymeti
Artan    Prifti
Asllan    Aga
Asqeri    Bendo
Asqeri    Xhelilaj
Avni     Gashi
Bajram    Dervishi
Banush    Lile
Bashkim    Malasi
Bexhet    Hajno
Bashkim    Ligu
Bujar    Xhaferi
Coban    Hamzaj
Dervish    Kalani
Dhedhori    Dhimo
Dhimitraq    Laro
Dilaver    Tahiraj
Enver    Tako
Enver    Bylykbashi
Fam.Hytbi    Bregu
Fatmir    Shkurta
Ferdi    Gozhita
Fitim    Cani
Fuat    Celiku
Gezim    Ismolli
Gjergj    Gjonaj
Hajdar    Masha
Hajro    Papara
Halim    Hoxha
Hamit    Lazaj
Harun    Xhelilaj
Hazis    Roshi
Hekuran    Latifi
Idriz    Jacaj
Ismail    Jaupi
Ismail    Halili
Ismet    Sina
Ismet    Bregasi
Jemin     Dyli
Jovan    Cekani
Jovan    Vishnja
Kitmere    Xhaferri
Koco    Lito
Kole    Marku
Krenar    Isufi
Kristaq     Qirici
Kristo    Thoma
Kristo     Gato
Leandro    Gjoka
Luan    Bregu
Ludovik    Lala
Lulash    Sokoli
Mehmet    Nacollari
Mehmet    Kullolli
Mihal    Kuti
Mimoza    Kosovrasti
Mine    Baja
Muhamet    Hariete
Myrfet    Spaho
Naim    Tarja
Nasip    Manaj
Nonda    Mastora
Osman    Hysaj
Pajazit    Muhaj
Pal    Paloka
Pavli    Labi
Peco    Dori
Pellumb    Sejatllari
Perlat    Bebeci
Petrit    Zhuli
Petro    Dudi
Petro    Bardhi
Preng    Kaēorri
Qemal    Hajdini
Qemal    Duraj
Rakip    Zhuli
Ramadan    Beqo
Rapi    Postoli
Rasim    Kolici
Robert    Kosta
Rrapo    Rrapollari
Rruzhdi    Braha
Rushit    Daci
Sami    Resulaj
Sami    Zeka
Selim    Duda
Selman    Murataj
Serri    Mucaj
Shaban    Shipshaj
Shaho    Hamzaj
Simon    Marena
Sinan     Coka
Syrja    Ruci
Tahir    Dardhanjori
Theodhor    Gjergji
Thimi    Milo
Thoma    Kostaqi
Vait    Shaqollari
Valentine     Boneri
Vehbi    Beqiri
Viktor    Ejlli
Vlash    Kolaj
Xhemali    Cangetari
Xhenet    Sulaj
Zef    Frroku
Zeir    Kendella
Zisi    Tasellari
Zymer    Kukaj

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Panorama

Publikuar nga: Panorama

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos