Tiranė, sekuestrohen 20 kg hashash, pranga xhaxhait e nipit

TIRANĖ-Rreth 20 kg hashash u sekuestruan nė Tiranė kurse dy persona u arrestuan si korrierė tė lėndės narkotike.

Policia e Tiranės bėri tė ditur se shtetasit Dritan e Drinald Dervishi, xhaxha e nip u kapėn me 15 kg hashash qė e kishin fshehur nė njė cantė shpine. Operacioni u krye tek zona e Unazės sė Re.

Pas kontrolleve tė ushtruar nė banesat e 2 shtetasve, policia sekuestroi dhe 5 kg hashash nė banesėn e Drinald Dervishit.
Ndėrkohė nė procedim penal tė lirė u la shtetasi A.Hoxha.

(d.b/BalkanWeb)

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

BalkanWeb

Publikuar nga: BalkanWeb

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos