Problemet qe lidhen me ceshtjet e pazgjidhura te pronesise ne Shqiperi

Ne zonen Veriore te Shqiperise problemet qe lidhen me ceshtjet e pazgjidhura te pronesise vazhdojne te shkatojne nje numer te madh konfliktesh qe ne disa raste perfundojne me akte dhune dhe viktima. Sipas disa shoqatave joqeveritare konfliktet qe lidhen me problemet e pronesise renditen ne vend te pare gje qe i ka shtyre keto shoqata te apelojne tek strukturat shteterore gjyqesori dhe komuniteti per masa qe ti presin rrugen problemit.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Zėri i Amerikės

Publikuar nga: Zėri i Amerikės

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos