Universiteti Epoka shpall fituesit e provimit të pranimit

Provimi i pranimit u organizua nė 18 qytete tė Shqipėrisė, ndėrsa nė ta morėn pjesė mijėra maturantė. Pėr 30 maturantėt mė tė mirė tė kėtij provimi u dhanė bursa studimi pėr njė periudhė 5 vjeēare.

Ndėrkohė, bursa studimi do tė jepen edhe pėr 3 mijė maturantėt mė tė mirė tė Maturės Shtetėrore. Universiteti Epoka u ofron studentėve mundėsi tė pashembullta pėr tė mėsuar dhe pėr t’u mbikėqyrur nga akademikėt mė tė mirė nė vend.

Mė poshtė lista e plotė e fituesve
http://www.epoka.edu.al/mat/gazeta_per_shtyp.pdf                                                                                             2012-05-09 13:23
   

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Start

Publikuar nga: Gazeta Start

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos