Sarkozy humb zgjedhjet, Carla Bruni i rikthehet kėngės

Karla Bruni

Carla Bruni-Sarkozy pritet qė ti rikthehet sėrish tė kėnduarit live dhe do tė publikojė sė shpejti njė album.

Diēka qė sipas medieve do tė ndodhė nė muajt e vjeshtės dhe ėshtė konfirmuar nga njerėzit e saj tė afėrt.

Lajmi se 44-vjeēarja po i rikthehet kėngės vjen nė njė moment kur bashkėshorti i saj, Nicolas Sarkozy, ka humbur zgjedhjet presidenciale nė Francė dhe ka vendosur tė tėrhiqet nga politika nė shenjė reflektimi.

Ka edhe thashetheme se Bruni do tė luajė nė njė film pėr historinė e familjes sė saj, megjithatė diēka e tillė mbetet e pakonfirmuar.

Lajmi se 44-vjeēarja po i rikthehet kėngės vjen nė njė moment kur bashkėshorti i saj Nicolas Sarkozy ka humbur zgjedhjet presidenciale nė Francė dhe ka vendosur tė tėrhiqet nga politika nė shenjė reflektimi. /AFP/

Pėrgatiti: E.L

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Shekulli

Publikuar nga: Shekulli

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos