Tuna lancon klipin e saj me te fundit "I asaj"

Kengetarja Altuna Sejdiu-Tuna sapo ka lancuar videoklipin e kenges "I asaj". Per kete videokloip, Tuna ka bashkepunuar me video-produksionin "Entermedia", ndersa tekstin e kenges e kane bere Vigan Bardhi dhe Cekic. Ajo ne kete videoklip duket shume me ndryshe se ne videoklipet e meparshme. Kengetarja shqiptare nga Shkupi ne kete videoklip verteton statusin e saj te tanishem, i cili eshte "single", megjithese thashethemet mbi jeten e saj personale nuk kane munguar, po ashtu sjell nje kenge me ritme verore dhe klip me skena atraktive qe me siguri do te kthehet ne nje hit veror. 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Koha Jonë

Publikuar nga: Koha Jonë

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos