Ramë Vataj kryetar i PDK-së në Suharekë

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka propozuar sot Ramë Vataj, për kryetar të Degës së PDK-së në Suharekë.

Në Kuvendin Zgjedhor që ka mbajtur kjo parti në mënyrë unanime është zgjedhur Ramë Vataj, i propozuar nga nënkryetari Enver Hoxhaj, transmeton “Express”.

Në këtë Kuvend kanë marr pjesë personalitete te nivelit lokal dhe qendror të Partisë Demokratike të Kosovës.

Zgjedhjet e brendshme në këtë parti tashmë janë shtrirë nëpër të gjitha qytetet e Kosovës./Indeksonline/
 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

IndeksiOnline

Publikuar nga: IndeksiOnline

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos