Nata finale e Top Fest 10

Sonte, po mbahet nata finale e festivalit ‘Top Fest’ i cili këtë mbrëmje përmbyll rrugëtimin e tij për rreth katër muajsh sa zgjati. 

Në edicionin e sivjetmë, kanë konkurruar rreth 160 këngëtarë. Në gjysmë finale për herë të parë rreth 39 këngëtarë kënduan live dhe për të ardhur në natën finale, me 13 këngëtarë, 9 çmime dhe çmimi i madh që do të jepet sonte nga juria dhe publiku.

Festivali po prezantohet nga Ledjon Liço dhe Marina e Luana Vjollca.

Deri më tani, janë ndarë disa çmime dhe tutje pritet të shpallet edhe fituesi i edicionet të sivjtme të Top Fest./Indeksonline/
 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

IndeksiOnline

Publikuar nga: IndeksiOnline

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos