Shkëlqen Selena Gomez

 Ajo mund të jetë vetëm 21 vjeçe, por mbrëmjen e djeshme ka treguar se është plot klas dhe finesë. Bëhet fjalë për aktoren dhe këngëtaren Selena Gomez, e cila u shfaq mjaft elegante në ndarjen e çmimeve "Teen Choice Awards 2013". E veshur me një fustan në ngjyrë jeshile të errët, ndërkohë që flokët e drejtë i binin mbi Supe Selena dukej mahnitëse.

Ajo u nominua për gjashtë çmime award, ndërkohë që fitoi "Choice Summer Music Star, Female" dhe "Choice Breakup Song" për këngën "Come and Get It"./Indeksonline/

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

IndeksiOnline

Publikuar nga: IndeksiOnline

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos