Aksident në magjistralen Prishtinë- Ferizaj

(E plotësuar)  

Edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti e ka konfirmuar aksidentit që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

"Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Konjuh me ç’rast një veturë është përplasur me një kombi-bus. Janë të lënduar disa persona”, tha Ahmeti për Indeksonline.

 

Një akisdent i rëndë ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë- Ferizaj në afërsi të QMI-së.  Sipas burimeve të Indeksonline mbi 20 persona kanë marrë lëndime të lehta trupore.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për Indeksonline se ende nuk ka ndonjë informatë se cilat janë dëmet nga ky aksident apo nëse ka të lënduar. /Indeksonline/
 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

IndeksiOnline

Publikuar nga: IndeksiOnline

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos