Rezultonte i humbur qė prej 17 nėntorit, gjendet i vdekur poshtė ure 77-vjeēari

Gjendet trupi i pajetė i njė personi nė Bilisht. Viktima ėshtė identifikuar si shtetasi Ali Arapi,77-vjeē. Sipas policisė, kufoma u gjet poshtė njė ure nė aksin rrugor Bilisht-Kapshicė. Mėsohet se viktima ishte denoncuar si i humbur nga familjarėt qė prej datės 17 nėntor. Nga ana e policisė kanė nisur hetimet pėr zbardhjen e plotė tė shkaqeve dhe rrethanave tė vdekjes sė 77-vjeēarit.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos