Vajzave te Miss Globe 2013 i del zogu ne mes te spektaklit FOTOT

Transmetuar me 03112013 - 1445 Para SHIKONI T GJITHA FOTOT 133 Pas Para SHIKONI T GJITHA FOTOT Pas Lajme te lidhuraMiss Globe zhvillohet ne Tirane kurora shkon ne Rumani FOTOT PUBLICITET Spektakli i Miss Globe 2013 qe u zhvillua edhe kete vit per here te parafundit ne Shqiperi pervec ndarjes se cmimeve ndau edhe dicka tjeter me shikuesit zogun e vajzave ne skenebr br Ndersa zhvillohej pjesa finale e spektaklit ajo e ndarjes se cmimeve njera nga vajzat qe mbante fashat e fituesve dhe kurorat per shkak te veshjes se zhveshur qe kishte pergatitur stafi organizator dhe ndoshta pak nga pakujdesia eshte zbuluar edhe me shume se cduhej Asaj i ka dale nje pjese e pjeses intime dhe keshtu ka qendruar per nje cope here gjate ceremonise ne dispozicion te aktivitetitbr br Duke mos dashur te shkelim etiken kemi censuruar pamjen e vajzes qe gjeni ne foton kryesore dhe te tjeratDhe sic do te shihni jo vetem vajzes por edhe miss-ve i zbulohen pjeserisht pjeset intime gjate performamncave te tyrebr br Sepse gjate nates finale pjesa me e madhe e vajzave mbanin bikini te cilat i mbulonin vetem pjeserisht pjeset intime te tyre te pakten tek disa nga vajzat Pakujdesi e organizatoreve perpjekje per audience Kjo nuk dihet Por nje gje dihet zogu i vajzave te Miss Globe 2013 ne Shqiperi nuk ka qene fort i mbuluarbr br Miss Globe zhvillohet ne Tirane kurora shkon ne Rumani FOTOTbr br

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

News of Albania

Publikuar nga: News of Albania

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos