Greqi kapet nje person i kerkuar per vrasje ne Shqiperi

Foto ilustruese PUBLICITET br br Livadhja 18 janar 2014 NOAal- Forcat e policise greke kane kapur diten e sotme shtetasin shqiptar Shefit MihajAi eshte denuar per vrasjen e Muharrem Halilaj ne fshatin Metoq Gjykata ka vendosur denimin e tij me 13 vite ne mungesebr br Sipas policise greke operacioni per kapjen e tij eshte bere ne Livadhja te Greqiseasnoaal

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

News of Albania

Publikuar nga: News of Albania

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos